תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

 

​מאז ומעולם עסקו בני-האדם בהגדרת אידיאל היופי, וטיפוח האסתטיקה תרם רבות לאיכות חייהם. כיום, הרפואה המודרנית מאפשרת חיי עבודה וחברה פעילים, עשירים וארוכים.  
בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ניתן לשמר ולשפר את המראה של נשים וגברים בכל גיל.
המרכז המשולב לאסתטיקה פועל במסגרת תאגיד הבריאות של המרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב) ומציע את המגוון הרחב ביותר של טיפולים וניתוחים אסתטיים תחת קורת גג אחת, בסביבה בטוחה ומבוקרת שבין כותלי בית חולים גדול ומתקדם בישראל.

הפעילות במרכז המשולב

המרכז לרפואת עור אסתטית וטיפולי לייזר -  טיפולים לא ניתוחיים למילוי קמטים, טשטוש צלקות, הבהרת כתמי עור, הסרת נגעים, העלמת אדמומיות יתר, טיפול בהזעת יתר, חיטוב ומיצוק העור ועוד.

כל רופאי המרכז הם רופאים בכירים ומומחים בתחום רפואת העור,  ולרשותם עומדות הטכנולוגיות והתשתיות המתקדמות של בית החולים. החומרים המשמשים לטיפול במסגרת המרכז המשולב לאסתטיקה הם בטוחים לשימוש, ומאושרים ע"י משרד הבריאות וה-FDA האמריקאי.

ההחלטה לבצע טיפול אסתטי נובעת מצורך עמוק. בחירת סוג הטיפול, המקום בו הוא ייערך והרופא שיבצע אותו – כל אלו החלטות שיש לשקול בכובד ראש, לאחר בדיקה מעמיקה. אנו ממליצים להתייעץ עם רופאי המרכז המשולב לאסתטיקה לפני כל פעולה אסתטית ולהתייחס אליה כאל פעולה רפואית לכל דבר.
המרכז מנוהל על ידי רופאים מומחים המייצגי את השילוב של מגוון השירותים והטיפולים המוצעים בו.

ליצירת קשר

טיפולי עור אסתטיים לא ניתוחיים:  dermaaesthetics@tlvmc.gov.il
03-6972424 שלוחה 1
בניין הלב ע"ש סמי עופר, קומה 6, מתחם מרפאות העור.

פרטי היחידה

03-6972424 שלוחה 1 - טיפולי עור אסתטיים
בניין הלב סמי עופר
קומה 6

תפריט ניווט תחתון