תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

 


המערך האמבולטורי של המרכז הרפואי ת"א "איכילוב" הינו אחד משערי הכניסה המרכזיים לטיפול במרכז הרפואי. המערך כולל כ-190 יחידות טיפוליות, מרפאות ומכונים מהמובילים בתחומם בישראל. בשנה האחרונה נרשמו באגף האמבולטורי למעלה מ-1,800,000 ביקורים וכ-8,580 ניתוחי יום.


השירות במערך האמבולטורי מצטיין בזמינות גבוהה של מיטב המומחים, בטיפולים מולטידיסציפלינריים (שילוב מומחים מהתמחויות שונות) ובהמשכיות טיפול מהאשפוז למרפאות ומהמרפאות לאשפוז.

הנהלת המערך וצוות העובדים פועלים לשיפור וייעול השירות הרפואי והמנהלי כאחד. אנו שוקדים על פיתוח תחומי התמחות חדשים על-פי צרכי האוכלוסייה, שילוב טכנולוגיות מתקדמות ופרוטוקולים טיפוליים בחזית הרפואה, בד בבד עם מתן הסברים ומידע. במקביל, אנו עושים כמיטב יכולתנו על-מנת שביקורך יהיה מועיל ולשביעות רצונך.

רשימת המרפאות 

לנוחיותך ריכזנו באתר זה את רשימת המרפאות / מכונים / יחידות בסדר אלפביתי. במסגרת כל תחום
ניתן למצוא פירוט של מגון השירותים והטיפולים, ימים ושעות הפעילות ואופן ההפניה.

לרשימה המלאה לחץ כאן


למי מיועד השירות במערך האמבולטורי?

מרפאות החוץ/מכונים/יחידות אמבולטוריות מיועדות לכלל האוכלוסייה. השירות ניתן תמורת כיסוי כספי מטעם הגורם המבטח או אסמכתא תקציבית לחיילים או תשלום (במזומן או בכרטיס אשראי) עפ"י תעריפי משרד הבריאות המתעדכנים מעת לעת.

כמו כן, ע"פ הסכמים עם קופות חולים, ניתן לממש באמצעות הביטוח המשלים שירותים שאינם כלולים בסל הבריאות כגון שקיפות עורפית ועוד. ניתן לבדוק מול קופת החולים באם קיים הסדר לגבי השירות הנדרש.


כיצד מזמינים תור למרפאות?

המוקד פועל בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00. 


תהליך הקבלה למרפאה והסידור הכספי

הקבלה למרפאה מבוצעת באשנב הקבלה של המרפאה או באשנב כמצוין על גבי ההזמנה. בעת קבלתך, נציגת השירות תבקש ממך להציג בפניה תעודה מזהה הכוללת תמונה וכיסוי כספי לשירות/טיפול אליו זומנת. נציגת השירות תבצע את הרישום הדרוש ותכוון אותך להמשך הטיפול.

הסדרי תשלום במרפאות איכילוב >


זמן ההמתנה במרפאה

צוות המרפאה עושה כל שביכולתו בכדי לקצר את השהות במרפאה ולהנעימה. אולם, לעיתים מתעכבים הרופאים בעל כורחם, בניתוחים, טיפולים דחופים במיון, או בבדיקה מקיפה יותר מהמתוכנן של קודמך בתור. נודה על סבלנותך במקרים אלה.


חשוב לדעת

לידיעתך, על פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי התשנ"ד – 1994:

  • כל תושב זכאי לשירותי בריאות לפי חוק זה.
  • זכותך לבחור את בית החולים מבין בתי החולים נותני השירותים מטעם הקופה.
  • זכותך לקבל עותק של הסדרי הבחירה שנקבעו ע"י הקופה שבה הינך מבוטח, ללא כל תשלום.
  • זכותך לפנות לנציבות הקבילות שמונתה לפי חוק ביטוח בריאות ממלכתי בכל מקרה שבו הופרו זכויותיך ונפגעת בשל כך.


פרטי היחידה

03-6974254
פקס: 03-6973635
בניין סוראסקי
אגף א'
קומה 1

תפריט ניווט תחתון