תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

תוכן עניינים

במהלך העשור השישי לחיים תוכלו ליהנות מפירות עמלכם. זהו הזמן להתמסר לתחביבים, למשפחה ולמימוש הנאות אישיות  בעשור השישי העור מתחיל להיות רפוי באופן בולט, דק ויבש יותר בהשוואה לשנים שחלפו. תהליך ההזדקנות הטבעי מתבטא בצורה ברורה יותר בגופך. בעזרת המומחים במרכז המשולב לאסתטיקה בבית החולים איכילוב, תוכלו להצעיר את העור ולהשיל שנים מהמראה. 


אלו חלק מהדאגות הנפוצות ביותר המובעות על ידי המטופלים שלנו בגילאי 60 פלוס:

 • דלדול עור וקמטים
 • אובדן נפח
 • כתמי פיגמנטציה

 

צוות רופאי העור במרכז המשולב לאסתטיקה הינם מומחים בטיפולי לייזר, הזרקות חומרי מילוי ותהליכי שיקום העור. הטיפולים השכיחים במרפאתנו לבעיות אלו כוללים:

 • Fractional resurfacing
 • Dermal fillers

 

Fractional resurfacing

Fractional laser resurfacing הוא טיפול פופולארי בקרב מטופלנו מעל גיל 60 מכיוון שהוא מציע הצערת פנים משמעותית ומטפל במגוון בעיות עוריות, כגון:

 • כתמי שמש, כתמי גיל
 • קמטים
 • רפיון עור
 • צלקות אקנה
 • בעיות פיגמנטציה
 • שינויי מרקם
 • קווי שפה

במהלך פגישת ייעוץ עם אחד מרופאי העור המתמחים בטיפולי לייזר מתקדמים נוכל להתאים את הטיפול, על ידי בחירה ושילוב מתוך מגוון המכשירים השונים הנמצאים במרכז המשולב לאסתטיקה. במהלך טיפול ה-fractional resurfacing אנו יוצרים אלפי אזורי חימום נקודתיים (Microthermal zones) המעודדים את העור לתקן את עצמו וליצור עור חדש, בריא ורענן. לאחר הטיפול, בזמן שהעור מתקן את עצמו, המטופל חווה נפיחות, אדמומיות ואי נוחות שעלולים להימשך עד 1-2 שבועות. על ידי הקפדה על הרגלי טיפוח עורי בריאים והגנה מפני השמש, התוצאות נשמרות לאורך שנים רבות.

 

הזרקת חומרי מילוי ובוטוליניון טוקסין

הזרקת בוטוליניון טוקסין (בוטוקס או דיספורט) הוא טיפול יעיל וזול לקמטים דינאמיים (לדוג': בין הגבות, צדי העיניים, מצח). הרפיית השרירים הגורמים לקמטים מעניקה לעור מראה חלק וצעיר יותר. עבור הקמטים והאזורים השקועים הנגרמים עקב אובדן נפח, מוזרקים חומרי מילוי עוריים להשגת אפקט מילוי והשטחה של קמטים וקמטוטים בפנים. לשמירה על מראה צעיר ורענן, רופאי העור במרכז המשולב לאסתטיקה ממליצים על טיפול משולב בהזרקת בוטוליניון טוקסין וחומרי מילוי באופן קבוע.

 

IPL

IPL היא טיפול אור יעיל ואפקטיבי עבור מטופלים בכל גיל. טיפולי IPL המכונים גם טיפולי פוטורג'וויניישן מחממים את השכבות העמוקות של העור ומגרים ייצור עור חדש, בריא ורענן. ניתן לבצע את הטיפול בפנים, בצוואר, בידיים ובחזה. המרכז המשולב לאסתטיקה מצוייד במערכות המתקדמות ביותר בכדי להבטיח את התוצאות המירביות, במספר הטיפולים הקטן ביותר. ההמלצה לרוב היא 1-3 טיפולים מדי 6-12 חודשים.

 

חומרי מילוי לשקעים עוריים

בעיה נפוצה נוספת בתהליך ההזדקנות הטבעי היא אובדן נפח רקמה בפנים. אזורים כמו הלחיים, הרכות ומתחת לעיניים מאבדים נפח ועלולים להיראות שקועים או חלולים. בעזרת הזרקת חומרי מילוי עוריים, צוות הדרמטולוגים המומחים יכול למלא את האזורים החלולים ולהשיב את הנפח והמראה הצעיר לפנייך. במהלך פגישת הייעוץ, הרופא ידון עמך על האזורים הדורשים טיפול ומטרותיו, ומהם ייצור תוכנית טיפול בהזרקות שתביא אותך למראה הטבעי והטוב ביותר עבורך. גישת טיפול נפוצה משלבת טיפול בחומרי מילוי שונים יחד עם שימוש בחומרים נוירומודולטוריים דוגמת בוטוליניון טוקסין להשגת תוצאות מירביות.

 

חיטוב ומיצוק העור באמצעות אולטראסאונד ממוקד

גלי האולטרסאונד מסוגלים לחדור עמוק יותר ביחס לטכנולוגיות אחרות לא פולשניות, עד לעומק של כ 4.5 מילימטרים,   לשכבת ה – Superficial musculo-aponeurotic system (SMAS). שכבה זו ממוקמת מתחת לשכבת השומן ומעל שכבת השריר, ולמעשה מהווה אותו אזור בו מתבצע ניתוח מתיחת הפנים בחדר ניתוח. בעזרת גלי האלטרסאונד מייצרים פציעות ממוקדות בעומק ה- SMAS המובילות לתגובה של ריפוי פצע, ייצור של קולגן חדש ועם הזמן הידוק, מתיחה והרמה של הרקמה. גלי האולטרסאונד פוסחים על האפידרמיס ומונעים בכך תופעות לוואי כגון פיגמנטציה.הטיפול נועד להרמה ומיצוק של קו הלסת והרמת הגבות  ומשפר את מרקם עור הפנים והצוואר.

 

התקשר/י היום לטיפוח עורי בעשור השישי!

רופאי העור המומחים במרכז המשולב לאסתטיקה מצפים לשיחת הטלפון שלך  בכדי להשיג יחד  את מטרות הטיפוח העורי שלך! התקשר/י למרפאתנו בטלפון 03-6972424  באמצעות המייל  dermaaesthetics@tlvmc.gov.il לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית.

תפריט ניווט תחתון