תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תוכן עניינים


  • איכילוב ורשת מתחמי העבודה MIXER מקימים מרכז חדשנות ויזמות רפואית. המתחם החדש יפתח בקומה ה-16 של מרכז ויצמן בקמפוס בית החולים בשטח של כ-1,800 מטרים והוא יהווה בית גידול לחברות ויזמים לחדשנות רפואית תוך שיתוף פעולה עם המומחים והתשתיות של בית החולים. פרופ' רוני גמזו: "הקורונה הביאה להשקעות עצומות והתעניינות יוצאת דופן במערכת הבריאות. זה העתיד של מערכת הבריאות".

  • המיזם, ראשון מסוגו בישראל, יהווה בית גידול לחברות סטארט-אפ, יזמים ורעיונות ויאפשר שיתוף פעולה משמעותי ומתמשך עם מיטב המומחים, החוקרים, הצוותים הרפואיים והמעבדות של בית החולים.שיתוף הפעולה האסטרטגי יאפשר לחברות, ליזמים ולשותפים גישה ישירה למיטב הרופאים המומחים והחוקרים בישראל, נגישות לדאטה עשירה, דלת פתוחה למעבדות, למתקני ושירותי בית החולים, וקשר ישיר ובלתי אמצעי אל הצוותים המעולים של בית החולים על כל הניסיון הנצבר. כך יתקיימו ב- IMed התנאים האופטימליים לצמיחה והצלחה של חברות ויזמים. המרכז החדש יפתח בתוך מספר שבועות.

  • פרופ' אלי שפרכר, סמנכ"ל מחקר ופיתוח במרכז הרפואי איכילוב: ״בעקבות הקורונה אנו עדים לשתי מגמות עיקריות: הראשונה: עליה בפניות של אנשי טכנולוגיה במערכת הביטחון ומחברות סייבר אשר כמהים לשיתופי פעולה בעולם הבריאות ולהענקת פתרונות לאתגרים קליניים של המערכת. הדבר השני, הטמעת טכנולוגיות רפואיות (לדוגמא, טלה-רפואה) בשילוב פיתוחים אשר מייעלים, מקלים, מספקים תובנות חדשות, ושומרים על הבריאות במסע המטופל. כיום איכילוב מהווה בטא-סייט לפיתוח עבור התעשייה הישראלית.


  • קרן ההשקעות צפויה לגייס בשלב ראשון כ 65 מיליון דולר וכוללת שותפים אסטרטגים מקומיים ושותפים בינלאומיים. פרופ' גמזו יעמוד בין השאר גם בראשות ועדת ההשקעות של הקרן.


לאתר IMed | ליצירת קשר

תפריט ניווט תחתון