תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

הגעתי לטיפול נוירופידבק כדי להתמודד עם סימפטומים של פיברומיאלגיה, ובמיוחד עם בעיות ריכוז, זיכרון, שינה וקושי הולך וגובר לנהוג.
מיד עם תחילת הטיפול הבנתי שעבורי הטיפול מתאים מאוד.
אמנם הוא דורש השקעה משמעותית, להגיע שלוש פעמים בשבוע ולשלם באופן פרטי, אבל כאשר גם כך התפקוד ירוד בשל מגוון בעיות, מצאתי שהחלטתי להתמקד בטיפול שניתן להרגיש את תוצאותיו מיד, הייתה נכונה.
במקרה שלי, הטיפול שיפר את הריכוז ואת מצב הרוח כבר מההתחלה.

הצלחתי להבין באופן רציונלי את עקרונות הפעולה שמאפשרים למוח לשלוט בגירויים שמגיעים אליו, ועם התרגול, כנראה שהתחלתי ליישם את העקרונות האלה באופן לא מודע. עם התקדמות הטיפול חשתי שיפור משמעותי בשביעות הרצון הכללית שלי, בערך העצמי וביצירתיות.
עם סיום סדרת הטיפולים התחלתי, לראשונה מזה זמן רב, לישון שינה יותר עמוקה.

היכולת שלי להתמודד עם גירויים בשוויון נפש רב יותר (מה שנקרא באנגלית (equanimity עלתה באופן ברור, ולכך היו השלכות חיוביות על כל תחומי החיים.
בשבועות שאחרי סיום הטיפול הצלחתי לעבוד שעות רבות יותר כעצמאית, וכך הצלחתי אפילו להחזיר את העלות שלו. 
כיום, כמה חודשים אחרי סיום המפגשים, אני מרגישה כי התהליך שחרר כוחות חזקים שהיו עצורים בי, כוחות ששחרורם משפיע לטובה על הקשרים האישיים שלי ועל הישגי המקצועיים. היות וזהו טיפול שמקנה כלים לריפוי עצמי, אני מאמינה כי ההשפעה המטיבה תישאר איתי ככל שאוסיף להשתמש במה שלמדתי. 

מההתחלה, הצוות הפגין מקצועיות, חמלה והבנה. הייתה גם גמישות מסוימת בלוח הזמנים. 
כל אלה הקלו על ההתמודדות עם השגרה השוחקת מעט של שלושה מפגשים בשבוע. 
לסיכום, אני שמחה על שהייתה לי האפשרות להתנסות בטיפול נוירופידבק ולנסות להשתמש במשאבים שקיימים בי על מנת לשפר את מצבי בעצמי, באופן עמוק ובר קיימא. 

תפריט ניווט תחתון