ד"ר שלמה דדיה, MD
![](/DocLib/אנש%20סגל/חדשנות%20כירורגית/dadia.jpg)
מומחה לאורתופדיה, מנהל המרכז לחדשנות כירורגית ולהדפסות תלת-מימד, סגן בכיר למנהל המחלקה לאורתופדיה אונקולוגית.
ייסד את המרכז לחדשנות כירורגית בשנת 2016, לאחר ששב מלונדון ונחשף לראשונה ל-In-house hospital 3D printing hubs. ד"ר דדיה מוביל ויוזם שיתופי פעולה וחדשנות בכירורגיה. דוא"ל: dadias@tlvmc.gov.il
ערן גולדן, B.Eng
![](/DocLib/אנש%20סגל/חדשנות%20כירורגית/eran.jpg)
מהנדס מחקר ופיתוח במרכז לחדשנות כירורגית ולהדפסות תלת-מימד.
בוגר החוג להנדסת חומרים באוניברסיטת בן גוריון, החל את דרכו כמעצב ומהנדס רפואי בחברת Synergy3DMed.
ערן מומחה בהכרת החומרים השונים ובעיצוב משתלי תלת-מימד, מוביל ויוזם שיתופי פעולה עם רופאים, חוקרים אקדמאיים וחברת בתעשייה. דוא"ל: erangol@tlvmc.gov.il
פיליפ ברמן, BA
![](/DocLib/אנש%20סגל/חדשנות%20כירורגית/philip.jpg)
מנהל שירות שחזורי תלת-מימד.
נמצא בתחום התלת-מימד מעל 20 שנים. החל את דרכו ב-NYU, ארה"ב במחלקה לרדיולוגיה, שם צבר את ניסיונו בשחזורי תלת-מימד. מוביל את כלל העיבודים הדיגיטליים לרופאים מדיסיפלינות שונות. דוא"ל: phillipber@tlvmc.gov.il
ד"ר עמית בנאדי, MD/PhD
![](/DocLib/אנש%20סגל/חדשנות%20כירורגית/amit.jpg)
מלגאי בתכנית "אוריון" לרופאים-חוקרים של המרכז הרפואי תל-אביב, איכילוב.
מוביל את תחום האקדמיה והמחקר מול רופאים, אקדמאים וחוקרים מהתעשייה. עיקר מחקרו עוסק בהדפסת משתלים מותאמים אישית והנגשת השימוש במשקפי מציאות רבודה בחדרי ניתוח. דוא"ל: Amit.benady@gmail.com
נטע רומק, BSc
![](/DocLib/אנש%20סגל/חדשנות%20כירורגית/netta.jpg)
עוזרת מחקר.
בוגרת החוג למדעי החיים באוניברסיטת בן גוריון. סטודנטית בחוג לריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב. מרכזת את הנתונים הקליניים ועובדת מול ועדות האתיקה לצורך הפעילות המחקרית והאקדמית המתבצעת במרכז. דוא"ל: nettaru@tlvmc.gov.il
רוני גבאי, B.Des
![](/DocLib/אנש%20סגל/חדשנות%20כירורגית/roni.jpg)
מעצבת רפואית בחברת Synergy3DMed.
בוגרת החוג לעיצוב תעשייתי במכללה האקדמית הדסה. מובילה את הפרויקטים לתכנון ועיצוב הדמיות התלת-מימד מול מגוון המחלקות והרופאים בבית החולים. דוא"ל: Ronnie@synergy3dmed.com
מירב אשריאן, B.Des
![](/DocLib/אנש%20סגל/חדשנות%20כירורגית/merav.jpg)
מעצבת רפואית בחברת Synergy3DMed.
בוגרת החוג לעיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי HIT. החלה את דרכה כמפתחת הוראות הרכבה אינטראקטיביות בתלת-מימד באלביט מערכות. אחראית על תכנון ועיצוב הדמיות התלת מימד מול מגוון המחלקות והרופאים בבית החולים.
טל קציר B.Des
![](/DocLib/אנש%20סגל/חדשנות%20כירורגית/tal.jpg)
מעצב רפואי בחברת Synergy3DMed.
בוגר החוג לעיצוב תעשייתי במכללה האקדמית הדסה. מומחה בתחומי תכנון כירורגי, משתלי תלת-מימד ועזרים ניתוחיים מותאמים אישית. מוביל ומקדם טכנולוגיות חדשות.