תוכן עניינים

עידן מיליצ'ר; סקסולוג; פסיכותרפיסט ומטפל זוגי ומשפחתי

כיצד לנצל את חודש היורו לחידוש, שיפור ורענון הזוגיות?

עוד מעט זה נגמר, אך בינתיים כמעט כל ערב הופך לערב כדורגל- אם זה בבית עם הפיצוחים והבירה, בפאב  עם החבר'ה או לפעמים אצלנו בסלון עם הפיצוחים והבירה וגם עם החבר'ה... הכל בשביל 90 דקות של צפייה ביורו. אז נכון, לא מדובר רק בהנאה שלנו הגברים, וגם הנשים שלנו צופות בזה לפעמים יחד איתנו (אפשר להתווכח אם זה טוב או לא...)  ובמיוחד עכשיו כשהגמר מתקרב המתח בשיאו, כן, כן,  קיץ 2012 מסתמן כקיץ ספורטיבי במיוחד והאולימפיאדה אפילו עוד לא התחילה. אז איך זה משפיע על הזוגיות?

אנחנו הגברים, מרוצים, ממש 10 ב'סולם זקפה'. סוף סוף, אנו זוכים לחודש אחד שכולו מוקדש לעולם הגברי. והחודש הזה, אינו דומה בכלל  ל'יום האישה הבינלאומי', 'יום המשפחה', 'יום האם' ואפילו לא ל'יום האב'. כי גבירותיי ורבותי, לא רק  בכדורגל עסקינן; הרי כל ה – BY PRODUCT, סביב ההפקה הענקית הזו הנקראת יורו, מחבק אותנו הגברים, חיבוק גדול ואוהב, שאף אישה בעולם לא תוכל לחבק!

 

רוצים הוכחות? בבקשה:

  • מותגי אופנה מובילים, פונים רק אלינו, מייצרים עבורנו ליין מיוחד, יוקרתי, מוגבל, שלא יראה עוד כמותו בעולם.
  •  יצרני הגאדג'טים, הופכים יצירתיים, ויוצרים את היצירות הכי מדליקות שלהם, עבור הילדים הגדולים חובבי הצעצועים.
  •  יצרניות משקאות האלכוהול, יוצאות בסדרות ממותגות, בטעמים שונים המדברים רק אל הגברים
  • בקיצור, כל העולם, עוטה מסך גדול, הרקע – דשא ירוק ועליו תפארות הבריאה, אצות רצות ומביאות אקשן אמיתי הישר לתוך הקוסמוס.

נו טוב, עכשיו בואו נרגע, ננשום עמוק, נתעורר מהחלום, נביט סביב ונבין שאנחנו לא לבד בכל התסריט המקסים הזה.
האישה שאיתנו, הילדים שאיתנו וגם המשפחה, אינם נעלמים כך פתאום כי היורו התחיל. בעצם, עולם כמנהגו נוהג, או ליתר דיוק, העולם שם בחוץ כמנהגו נוהג, כי לנו הגברים הרי יש עולם משלנו.

אז כיצד מתנהלים?

אז כיצד מתנהלים בין שני העולמות, מבלי לקפח אף אחד ובעיקר כדי שיהיה לנו לאן לחזור בסיומה של האורגזמה המדהימה הזו המכונה יורו 2012?

בואו ונראה גם את היתרון של אותו חודש קסום, אשר יכול לתרום לזוגיות. בסופו של דבר, תנצח הנבחרת אשר תנצח, הגביע יהיה שלכם ושל הזוגיות שלכם.
נשמע קשה אה? וואלה לא כל-כך. עם קצת רצון, קורטוב רגישות ויכולת, גם היורו והאולימפיאדה שבדרך לא ישבשו את הזוגיות.

זמן איכות!

בחיים כמו בכדורגל - אנחנו מעדיפים איכות על כמות. עדיף משחק איכותי של 90 דקות על פני משחק 'מאעפן' שנמשך 120 דקות. ככה זה במגרש הדשא. במגרש החיים, האישה מעדיפה זמן איכות איתנו. רוב הנשים, שאינן ממוצא פולני, ואני עוד מחפש כאלו, לא תתלוננה אם נקדיש מידי יום ביומו זמן איכות איתן ועם המשפחה. לא, אין זה אומר שחודש לא נצא לעבודה בבוקר ונהייה "שפוטים" של האישה והילדים, אך לפני הרביצה בתנוחה המאובנת מול המסך, חשוב לחלוק איתם זמן, ללא מענה אין סופי לסלולארי, ללא השלמות של הספורט באינטרנט ובעיתון וללא צ'טים עם החברה המנתחים את אירועי אמש שהתרחשו על המרקע.

 

יוזמה ויצירתיות!

אם  'עדת הבבונים' מגיעה אליך הערב יען כי לכבוד האירוע רכשת LCD 55  אינטש'. חשוב לנסות ולהתחבר לחלקים הנשיים שבך. אם עד היום לא השכלת לפתח כאלו, אז הינה אני מרים לך לנגיחה אשר תביא כאמור, את הגביע לזוגיות. ראשית, תאם עם זוגתך את היום המתאים כדי להזמין את החבר'ה הביתה. באותו יום נסה להפתיע אותה בכרטיסים, לה ולבנות הזוג של הגברים המוזמנים, להצגה או לסרט. לחילופין, הזמן שולחן במסעדה האהובה על זוגתך והיא וחברותיה יתפנקו שם על ארוחה שהזמנת מראש.

אחרי שהחבר'ה הלכו, דאג לנקות את קליפות הגרעינים, הבוטנים והשקדים המתגלגלים ללא משמעת עצמית על השטיח בסלון. ואם בפיצוחים עסקינן, מיותר לציין שאם אתה רוצה להישאר בזכות ולא להיכנס לאובר-דרפט, קנה את הפינוקים בעצמך, כל זאת למען.... יאריכו ימיך. בעת הקנייה לחבר'ה,  אל תשכח את אהוביך המכבדים אותך ואת  מעצר הבית החודשי. קנה גם להם משהו שימתיק את התקופה. פינוקים לא הרגו אף אחד, אף פעם.

דאג להחזיר את בקבוקי המשקה למקומם. רק להזכירך, את הריקים לפח המחזור....לא למקרר! אם אתה רוצה גביע ומדליה, העבר מטלית לחה על הרצפה. אם זוגתך תראה זאת אתה עשוי לזכות בדאבל! גם ראית משחק עם החבר'ה וגם סקס מענג על המאמץ שלפני ואחרי המשחק!

חלוקת תפקידים בבית

זהו זה, בימים כתיקונם, העבודה בבית מתחלקת חצי חצי. מה זה חצי חצי?, אתה מוריד את הזבל, והיא עושה את השאר!. בתקופת היורו, כמו ביורו מתגייסים עם הרבה אנרגיות ותורמים יותר בבית! וותר על דברים אחרים שהם צרכני זמן. בלה פחות בשירותים, שן 1/2 שעה פחות בלילה. נסה לתרום יותר במטלות הבית ועם הילדים. פתח לך פתח להיות ממוקד במרקע ללא שריקות ביניים,  לא של השופט ולא של אשתך. עשה כמיטב יכולתך והצפייה במשחק מובטחת לך!גם לאישה לא יזיקו כמה הרמות מהמגרש לחיזוק הזוגיות:

אחת מהחבר'ה

אם את אוהבת את משחקי הכדור העגול, קחי חלק עם החבר'ה, אך אל תנסי למשוך תשומת לב. הדבר עלול להיתקל בכרטיס צהוב מהחברים וכרטיס אדום מבעלך.  אם את לא בעניין, תתאפקי חודש מלרדת לחייו. אמרו חכמים שעדיף לאבד חודש בחיים מאשר חיים בחודש! אנחנו הגברים בנויים אחרת,  ואם רק תאפשרו לנו את התענוג הבלתי מובן הזה...מבחינתכן, אזי תתוגמלו  בזכויות לשופינג, בהמשך הקיץ הבא עלינו לטובה.

זמן איכות גברי

כמו שלכן חשוב מעגל החברות הנשי, לנו חשוב המעגל הגברי. הנפרדות הזו מזינה את תחושת העצמאות מחד והשייכות אליכן מאידך. 'עדת הבבונים' תהייה עסוקה בפיצוחים, כדורגל ודברי זימה. את עם חברותייך והוא עם חבריו, חידוד ההבדלים בין המגדרים, ייצור אנרגיה תשוקתית שתזרום ביניכם. במקום להלחם בזה, נצלי זאת לצרכייך.

 

 

באשר לביחד, גם חודש היורו ואחריו חודש האולימפיאדה, כמו אירועי חיים אחרי, יכול להוות מנוף לצמיחה והזדמנות לרענון וחידוש הקשר. אם תתמכו איש ברעותו, תהיו קשובים לצרכים ותכילו את הקשיים. אז תנצח הקבוצה אשר תנצח, הגביע יהיה שלכם!!

תפריט ניווט תחתון