תוכן עניינים

לרגל עליית האתר החדש של המרכז הרפואי אנו רוצים לספר לכם על מגוון שירותים דיגיטליים חדשניים.

טכנולוגיה עם נשמה

במרכז הרפואי משולבת חדשנות טכנולוגית בשירות המטופל - לצפייה במצגת 

 אתר איכילוב – עכשיו מכל מכשיר

השבוע עלה לאוויר האתר החדש של בית החולים. אתר רספונסיבי, מונגש, בארבע שפות, באמצעותו, תחל הדרך הנוחה במסע הדיגיטלי שלכם, המטופלים שלנו.  
האתר החדש על 6000 עמודיו מספק את כל המידע המקיף, האיכותי והאמין ביותר על מחלקות בית החולים ואנשי הצוות וכן על מצבים רפואיים שונים. תוכלו לגלוש אליו מכל מכשיר גם מהבית וגם מהנייד. 
באמצעות האתר תוכלו לקבל מידע רלוונטי על כל נושא שמעניין אתכם בתחום הבריאות- מצבים רפואיים, ניתוחים ובדיקות. להתחבר לאתר האישי ולקבל ישירות למייל את תוצאות הבדיקות ואת סיכומי האשפוז, לקבל מידע על תורים עתידיים בבית החולים, זמני המתנה לניתוחים ובדיקות, היקפי אשפוזים, ביקורים במרפאות מומחים ולבדוק את מצב בריאותכם במחשבי הבריאות השונים שמפוזרים באתר. 
מתוך אפליקציית הניווט של המרכז הרפואי ת"א


האתר האישי שלכם

באתר בית החולים תמצאו את האיזור האישי (mybewell) בו תוכלו לקבל אונליין תוצאות בדיקות וסיכומי אשפוז, רשימת תורים עתידיים ולראשונה- תהיה לכם אפשרות להוריד את קובץ הזימון עצמו לשימושכם.
הכניסה לאיזור האישי מותנית בקבלת סיסמה ראשונית אותה עליכם לקבל מנציגות השירות במרפאות ובמחלקות בסיום הביקור או האשפוז ועמה להכנס לאתר. בקרוב השירות יורחב וינתן גם לכלל המטופלים שלנו, גם מתחת לגיל 18. 
רוצים להיות איתנו בקשר?
אם תרצו ליצור עמנו קשר, יחד עם האתר השקנו מערכת ניהול קשרי לקוחות משודרגת, PRM- Patient Relationship Management  שתאפשר לנציגי זימון התורים אצלנו, למזכירות המחלקה, מזכירות המרפאות, נציגות המועדונים ופניות הציבור לטפל בפניות המגיעות  ביעילות ובמהירות וכמובן לתת מענה איכותי, מקצועי ויעיל יותר.

עד היעד בלחיצת כפתור- אפליקציית איכילוב

תכירו את אפליקציית הניווט החדשה שלנו, ראשונה מסוגה בבתי חולים בארץ- אפליקציית "איכילוב". מדובר באפליקציה חינמית, המאפשרת לכל אדם שמגיע לבית החולים (או אפילו מהבית) לנווט עד ליעד – למחלקה, למרפאה או אפילו לבית הקפה ולכספומט הקרוב - ממש כמו waze
עוד באפליקציה: חיבור לאתר המלא של בית החולים, אפשרות צפייה באתר האישי, חיפוש רופאים ואנשי צוות, אפשרות להצטרף למועדונים, קבלת מידע מלא ומקיף על כל היחידות והמחלקות בבית החולים ועוד....
הגעתם לבית החולים ועוד לא הורדתם את האפליקציה? תכירו את מסכי "נגעת הגעת" – מסכי טאץ' שמאפשרים לכם בלחיצת כפתור לקבל את המסלול מהמיקום בו אתה עומד בתוך בית החולים עד ליעד המבוקש. 
האפליקציה כבר זמינה בחנויות האפליקציות. כנסו כבר עכשיו ללינק מהמכשיר הנייד ותוכלו להוריד אותה או פשוט לחפש "איכילוב" באפסטור ובגוגל פליי.יעוץ רפואי אונליין - בקרוב...

לקראת סוף השנה נאפשר ללקוחות שלנו גם ליהנות מקבלת יעוץ רפואי אונליין (טלמדיסין) באתר בית החולים. בלחיצת כפתור תוכלו להכנס לאתר, לבחור את תחום הבריאות הרלוונטי ולתאם מפגש אונליין עם רופא מומחה. הרופא יכיר את ההיסטוריה הרפואית שלכם ויוכל להתייחס אליה בעת המפגש. בסיום המפגש יפיק סיכום ביקור, בדומה לביקור של מטופל במרפאה.
אנו מאמינים כי זו רק תחילתו של עידן וכבר עובדים במרץ על פיתוחים נוספים שיאפשרו למטופלים שלנו לקבל שירות בקלות וביעילות רבה יותר ומקווים לשפר באמצעותם את חווית המטופל של כל אזרחי מדינת ישראל. 

תפריט ניווט תחתון