תוכן עניינים


רגע לפני שחוזרים לבית הספר ולגנים, התכנסו מומחי המרכז הרפואי, על מנת לתת לכם את כל הטיפים שישמרו על הילדים בריאים- תזונה נכונה, יציבה נכונה, הכנה פסיכולוגית לקראת שינויים וסרטון מיוחד: איך לבחור את הילקוט המתאים לבית הספר, כזה שיהיה גם אופנתי וגם ישמור על הגב של ילדיכם. שתהיה שנה מוצלחת לכולם!

מתכוננים ליום לימודים

המעבר מן הגן לביה"ס הוא אחד המעברים המשמעותיים בחיי הילד וההורים. השינוי מרגש ויכול להכיל חששות וציפיות. איך להכין את הילד לקראת היום הראשון בלימודים? כיצד להתארגן מדי ערב ליום הלימודים באופן  מסודר? ואיך לבנות סדר יום נכון אחרי שחוזרים מבית הספר. הנה כמה הנחיות והמלצות במטרה להקל על המעבר: להמשך הכתבה


חוזרים בריאים ללימודים


הפסקה בריאה

"אמא, מה תשימי לי היום בסנדביץ'"? מי מאיתנו ההורים לא מכיר את השאלה הזו שחוזרת מדי בוקר. אז כדי לגוון את הגבינה/ חומוס השגרתיים, ולבחור בלחם הבריא ובממרח המזין, קבלו מאיתנו את המדריך לכריך הבריא לבית הספר:
להמשך הכתבה


כושר טוב לילדים

כבר ידוע שכושר גופני טוב לילדים ולמבוגרים כאחד. הנה הצעה כיצד לשמור על הכושר גם בדרך לבית הספר, מתוך פרק של הפסקה פעילה:

לצפייה בסרטון


דרך הגב

מתלבטים איזה ילקוט מתאים לילדיכם? לאורלי וקסלר-ינאי, מנהלת המכון הפיזיותרפי מספר המלצות עבורכם, שתסייע בבחירת תיק מתאים לילדים.

 

** התיקים בסרטון באדיבות  toys r us

יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הילד?

מומחית beWell בתחום בריאות הילד, תשמח לייעץ לכם.

לשאלת שאלה

תפריט ניווט תחתון