תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

תוכן עניינים


תור לאונקולוג תוך 48 שעות

במערך האונקולוגי של בית החולים איכילוב מתבצעים באופן מתמיד שינויים שתכליתם להציב את החולה במרכז העשייה ולהנגיש את שירותי המערך. 
אחד השינויים הללו הוא קיצור זמן ההמתנה לפגישה ראשונה עם אונקולוג ל-48 שעות בלבד מרגע הפניה הראשונית של חולה.
אם אובחנת כחולה סרטן, אנו ממליצים לך ליצור עמנו קשר בהקדם על מנת לצמצם את אי הוודאות לגביי המחלה, הטיפול וסיכויי ההחלמה.
על מנת לתאם תור, יש ליצור קשר עם מוקד זימון תורים - 03-6974000, ולצרף את המסמכים הבאים:
1. הפניה לאונקולוג
2. תשובה פתולוגית (תשובה לביופסיה)
3. בדיקות הדמיה ככל שיש (CT ,PET CT,MRI)רפואה מותאמת אישית וטיפולים אימונותרפיים לסרטן

רפואה מותאמת אישית היא רפואה שמתאימה את בחירת הטיפול לכל מטופל על בסיס המידע המתקבל מהפרופיל הגנטי שלו. המרכז הרפואי ת"א (איכילוב) עומד כיום בחזית הטיפול המותאם אישית לחולי סרטן.
במערך האונקולוגי מוצעות בדיקות אבחון גנומיות מהמתקדמות ביותר המסייעות בבחירת טיפול מותאם לחולה על בסיס נתונים ביולוגיים וגנטיים אישיים כמו בדיקת ה-PD-L1 להתאמה לטיפולים אימונותרפיים. כמו כן, למטופלי המערך האפשרות להשתלב במחקרים קליניים ולקבל במסגרתם טיפולים מתקדמים.

אימונותרפיה

בשנים האחרונות, הושם דגש על מתן טיפול אימוני. חולים רבים מטופלים במסגרת מחקרים קליניים בתרופות דוגמת קיטרודה ואופדיבו, הן במחקר והן בטיפולי חמלה. כחלק מההשקעה בתחום, הוקמה המעבדה היחידה בישראל המוסמכת לבצע בדיקות התאמה לטיפולים האימוניים.

בדיקת Foundation one לבדיקת הפרופיל הגנומי 

למרכז הרפואי ת"א  שת"פ ייחודי עם חברת Roche המשווקת את בדיקת Foundation one - בדיקה גנטית הבודקת את רגישות הגידול למגוון טיפולים ותרופות. הבדיקה מספקת כיום את המידע האמין, המקיף והמדויק ביותר על הפרופיל הגנומי של תאי הסרטן. 
לפניות וקבלת מידע נוסף:
מרכז שירות FoundationOne זמין בימים א'-ה' בשעות 8:30-17:30 בטלפון 6639* | פקס: 09-9737766 | דוא"ל: israel.foundation@roche.com

מימון בדיקות מולקולריות מחוץ לסל 

מטופלי המערך האונקולוגי באיכילוב אשר הומלצה להם ע"י האונקולוג המטפל בדיקה מולקולרית שאיננה בסל התרופות ואין להם ביטוח פרטי, מקבלים את הבדיקה שהומלצה ע"ח חשבון ביה"ח


מכון הקרינה: חידושים טכנולוגיים וקבלה מהירה לטיפול 

במכון הקרינה ארבעה מאיצים, החדישים ביותר בישראל, המסוגלים לבצע את טיפולי הקרינה המתוחכמים ביותר תוך העלאת יעילות הטיפול והפחתת תופעות הלוואי. בנוסף במכון מכשיר חדיש לקרינה לנגעים עוריים, היחיד מסוגו בישראל. המכשיר מאפשר מתן קרינה ממוקדת לסרטני עור ועשוי למנוע ניתוח מורכב ופגיעה קוסמטית (ניתוח ע"ש מוס).
הטיפול בקרינה מורכב ממספר שלבים; החל בבדיקת רופא, דרך הדמיה מתוחכמת וכלה בתכנון ע"י פיזיקאי. אנו מתחייבים לבצע את כל ההליך, מרגע הפנייה אלינו ועד לתחילת הטיפול עצמו בתוך 10 ימים. מקרים דחופים יקבלו מענה קצר עוד יותר, אפילו בתוך 24 שעות.


שירותים ייעודיים למטופלים חולי סרטן

  • מיון ייעודי למטופלים חולי סרטן: בכדי להקל על המטופלים, מופעל מדי יום משבע וחצי בבוקר עד שש בערב, מיון אונקולוגי. חולים המטופלים במערך, יכולים להגיע מבלי לפנות קודם למיון הכללי.
  • מוקד טלפוני ייעודי למטופלים חולי סרטן: החל מאוגוסט 2016, פועל במערך מוקד טלפוני ייעודי למטופלים חולי סרטן. המוקד פועל בשעות הערב, ומאויש ע"י אחיות אונקולוגיות מנוסות שיכולות לתת מענה ולהנחות את החולה כיצד לפעול במצבים דוגמת כאב לא מאוזן או תופעות לוואי כמו בחילה והקאה לאחר טיפול כימי. מס' הטלפון של המוקד: 8801*, שלוחה מס' 3. המוקד פועל בימים א'-ה', בין השעות 18:00 ל-23:00.

קשר עם המערך באפליקציית Belong 

המערך האונקולוגי במרכז הרפואי ת"א מאפשר קשר ישיר בין מטפלים ומטופלים, באמצעות הטכנולוגיה החדשנית של אפליקציית Belong. 
האפליקציה, אשר מתפקדת כקהילה חברתית של חולים, בני משפחותיהם ורופאים אונקולוגיים, מציעה לחולי הסרטן פלטפורמה חדשנית לניהול תכנית הטיפול, איתור מחקרים קליניים וקבלת הדרכה אונליין מחולים אחרים ומאנשי מקצוע.
המערך האונקולוגי במרכז הרפואי ת"א, פתח עבור מטופליו שלוש קבוצות ייעודיות: קבוצת מוקד אחיות אונקולוגי, למתן מענה לשאלות בנושא איזון כאב, תופעות לוואי וטיפול תומך; קבוצת המוקד הגניקואונקולוגי למתן מענה לשאלות לגבי סרטנים נשיים; וקבוצת מינהלה ומזכירות, למתן מענה לשאלות אדמיניסטרטיביות.
מטופלי איכילוב מוזמנים להוריד את האפליקציה מחנות האפליקציות. לאחר ההורדה, מתבקש המשתמש לבצע תהליך log in מהיר (בשמו או בכל כינוי אחר שיבחר). על מנת להיכנס לקבוצות איכילוב, יש להכניס תחת 'קוד ספק' את הקוד tamc101. להסבר מפורט יותר אנא היכנסו לאתר Belong.

יחידות ומרפאות

תפריט ניווט תחתון