תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

רוצה לדעת עוד?

שם מלא {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.required}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.textBoxChars}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.inputToShort}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.ContactNameTooLong}}

{{500 - ClubFormCtrlAlias.MailContactUS.Description.length}} תוים נשארו מתוך 500

קצת על סיבת הפניה {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.required}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.FreeText}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.inputToShort}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.DescriptionTooLong}}

{{ClubFormCtrlAlias.ServiceMsgResponse}}

וידאו

ד"ר זוננבליק אצל קרסו
סרטן שד גרורתי
סרטן שד מוקדם

 בתקשורת:

  • ​פרופ' זוננבליק ב-N12 על חשיבות השיח בין מטופלת סרטן השד לרופא.ה - לצפייה

  • פרופ' זוננבליק על סרטן שד גרורתי | Ynet

מה לשאול, איך לבחור:

אילו שאלות כדאי למטופלת לשאול את הרופא לקראת הבחירה בטיפול הנכון עבורה. לטיפולים החדשים הקיימים כיום יש יכולת לאפשר חיים ארוכים יותר באיכות טובה יותר עם המחלה. פרופ' אמיר זוננבליק עם ההסברים
לצפייה בכתבה ב-N12
מערך אונקולוגי - מחלות סרטן; סרטן - מרפאה אונקולוגית

​היחידה לטיפול בסרטן השד שממוקמת במרפאת המעקב האונקולוגית מלווה את המטופלת במסע הטיפול וההחלמה, החל משלב האבחון, דרך הטיפול האונקולוגי וכלה במעקב השגרתי אחרי סיום הטיפול.
רופאי היחידה בשיתוף עם רופאי ההדמיה, המנתחים, רופאי הקרינה, הרופאים הפתולוגים וגנטיקאית,  אחראים על גיבוש תכנית אישית לטיפול עבור כל מטופלת. הצוות הרב מקצועי דן בסיטואציה הרפואית של כל מטופלת ובוחר את סוג הטיפול המתאים- כימותרפי, הורמונאלי,  ביולוגי, קרינה או שילוב ביניהם. הצוות מתווה את מהלך הטיפול, כולל תיאום ותזמון בין מרכיבי הטיפול השונים. 

הצוות ביחידה כולל רופאים אונקולוגים שמתמקדים בטיפול בסרטן השד ואחיות מתאמות שמרכזות עבור המטופלות את כל ההליכים הטיפוליים, מתאמות בין הגורמים המטפלים ונותנות מענה לכל בעיה או שאלה המתעוררת במהלך הטיפולים. 
במסגרת היחידה ניתן לקבל ייעוץ מרופאה גנטיקאית ולהיבדק למוטציות ב BRCA1/2 ולמוטציות אחרות שקשורות לסרטן.

  • טיפול כימותרפי ניתן באשפוז יום אונקולוגי על פי ההנחיות של האונקולוג המטפל- לרוב במהלך מספר שעות. במקום צוות רופאים ואחיות מיומן מאוד שדואג לרווחת החולה ולמקצועיות הטיפול. לרשות המטופלת עומדים בעת הצורך גם צוות של פסיכולוגים, עובדות סוציאליות, יועצת מין וכן שרות של טיפול תומך להקלה על תופעות לוואי וסיבוכים של המחלה והטיפול. 
  • הקרנות ניתנות במכון הקרינה שמוכר כמרכז מצוינות בינלאומי. במכון הקרינה נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדישות בחזית הרפואה, לרבות מאיצים קוויים משוכללים, סימולציית CT מדויקת ועוד.

שיתוף פעולה בין כל הגורמים המטפלים בסרטן השד

רופאי היחידה לטיפול בסרטן השד מקיימים באורח קבוע דיונים משותפים עם כל הגורמים הרלוונטיים לטיפול (מנתחים, רדיולוגים, פתולוגים, רופאי קרינה ורופאה גנטיקאית). הדיון הרב מקצועי מאפשר קבלת החלטות טיפוליות בראייה רחבה תוך תיאום מלא בין כל השותפים לטיפול.

מחקר

במסגרת היחידה, מתאפשרת השתתפות במגוון של מחקרים קליניים שמאפשרים חשיפה לתרופות וטיפולים חדשניים אשר נמצאים בחוד החנית של הטיפול המודרני בסרטן השד. לשם כך, קיים צוות של אחיות ומתאמות מחקר שמתמחות בסוג זה של טיפול, תוך השגחה מרבית על בטיחות המטופלת.

פרטי היחידה

03-6972061
פקס: 03-6974789
בניין הלב סמי עופר
קומה 8

תפריט ניווט תחתון