תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

אגף פנימי

מחלקה פנימית ח' מטפלת במגוון רחב של חולים עם מחלות פנימיות. רוב החולים במחלקה מאושפזים כחולים דחופים דרך חדר המיון ומקצתם מתקבלים באופן אלקטיבי ממרפאות שונות של בית החולים, לבירור מקיף.
המחלקה מעניקה ייעוצים לחולים המאושפזים במחלקות האגף הכירורגי, הגיניקולוגי ובהתאם לצורך מועברים אליה חולים מורכבים ממחלקות אלו להמשך טיפול.
במחלקה 39 מיטות אשפוז ב- 14 חדרים, בכל חדר שירותים ומקלחת צמודים. במחלקה מגוון חדרים עם מיטה אחת, שתיים או שלוש, בהם מאושפזים החולים ע"פ המצב הרפואי או הסיעודי שלהם. כל החדרים מאובזרים במיטב הציוד החדשני לטיפול במחלות פנימיות. במחלקה גם חדר לטיפול מוגבר בו מטופלים החולים המורכבים יותר, הזקוקים לטיפול אינטנסיבי. בחדר זה שבע מיטות וציוד  הכולל מוניטורים ומכונות הנשמה.
המכשור במחלקה כולל ציוד ניטור מוגבר, מכשירי א.ק.ג, מכונות הנשמה ואמצעי עזר נוספים המתאימים לעשייה הרפואית העכשווית.

​התמחות המחלקה

המחלקה מטפלת בקשת רחבה של מחלות פנימיות, לרבות מחלות לב ראות ומערכת העיכול עם דגש על מחלות ראומטולוגיות וזיהומיות. בנוסף המחלקה מתמקדת בתחום ההתמודדות עם כאב (אקוטי וכרוני). 
המחלקה עוסקת גם בתחומי מחקר בסיסי וקליני בתחומים אלו ומשמשת כמחלקה אוניברסיטאית להדרכת סטודנטים לרפואה ולסיעוד במסגרת בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. 
במסגרת המחלקה מתבצע שיתוף פעולה מחקרי עם המרכז לחקר המוח בתחום ההדמייה המוחית הפונקציונאלית וחקר הכאב הכרוני וכן שיתוף פעולה עם המכון הראומטולוגי ועם המרפאה לפיברומיאלגיה.  

פרטי היחידה

03-6973375
בניין סוראסקי
אגף ח'
קומה 3
שעות קבלת קהל: ימים א'-ה', בין השעות 15:00-16:00; ימי ו', בין השעות 12:00-13:00.
שעות ביקור: בכל ימות השבוע, בין השעות: 07:30-21:30

מגזין

תפריט ניווט תחתון