תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

הופעות בתקשורת

פרופ' תלמה הנדלר, בסדרת הכתבות "סיפורים מהקופסא" מגזין חדשות 10
על המוח ומהות הרגש
פרופ' הנדלר על השפעת סטרס וטראומה על מצב בריאותי

השירות הקליני במסגרת המכון לתפקודי המוח פועל החל מ-1998 כחלק מאגף הדימות. השירות הינו הראשון והגדול מסוגו בארץ, ומאז הקמתו הופנו אליו מעל 2,000 נבדקים מבתי חולים בכל רחבי הארץ ובעולם בשאלות קליניות שונות הקשורות למיפוי תפקודי של המוח ואפיון מתקדם של נגעים במוח.
המכון מתמחה גם במיפוי ב-EEG, וכולל מערכות הפועלות בתוך סביבת המגנט ומאפשרות מיפוי משולב: EEG-fMRI. בנוסף, במרכז נעשה שימוש בטכנולוגיה ייחודית שפותחה על ידי הצוות (פטנט רשום), המאפשרת שיפור יכולת הזיהוי והניטור של האותות החשמליים המוחיים בעת ביצוע בדיקה משולבת EEG-fMRI. במהלך השנים השירות הקליני צבר ניסיון רב בבדיקות שונות והפך למוביל בתחום בארץ ובעולם.

לקריאת מאמרים שפורסמו בנושא

אגף דימות

המרפאה הטיפולית למודולציה מוחית

המרפאה החדשנית לתפקודי המוח במרכז הרפואי תל אביב מציעה מגוון טיפולים מתקדמים וייחודיים בישראל, שמטרתם לסייע לחולים הסובלים מהפרעות כרוניות המערבות את תפקודי המוח. 
הטיפולים במרפאה מותאמים באופן אישי עבור כל מטופל, ונעשים בשיטות לא פולשניות וללא שימוש בתרופות. כל מטופל המגיע למרפאה עובר הערכה טרום טיפולית קפדנית על ידי רופא מומחה ופסיכולוג (או נוירו-פסיכולוג), על פיה נקבעת לו תכנית טיפול ייעודית אישית. מטרת הטיפולים המוצעים במרפאה היא השרייה של שינוי בפעילות המוחית (נוירו מודולציה), אשר עשויה להביא לשיפור קליני. השינוי המושרה מכוון לאזור המוחי הרלוונטי להפרעה הכרונית ממנה הוא סובל. שירותי המרפאה פועלים תחת ניהולם של עליה סולסקי וד"ר חגי שרון, מומחה ברפואה פנימית ורפואת כאב.

לכל שאלה נוספת, לבירורים בנושאי תשלום ולקביעת תור להערכה ולטיפול, צרו עמנו קשר: 03-6947866tlvbrainclinic@gmail.com


צוות המכון

השירות פועל תחת פיקוח רפואי של פרופ' תלמה הנדלר - MD PhD פסיכיאטרית, מנהלת ומייסדת המכון, וד"ר מרדכי מידוודובסקי - MD נוירולוג בכיר, מומחה באפילפסיה ורישום מגנט מוחי מגנטו-אנצפלוגרפיה

יחידות רפואיות

פרטי היחידה

03-6973953 - מזכירות
03-6974818
פקס: 03-6973080
בניין סוראסקי
אגף ה'
קומת קרקע

מגזין

תפריט ניווט תחתון