חפשו אותנו בפייסבוקבואו להכיר את צוות המומחים שלנו ואת הפעילות למען הילדים המאושפזים - הקליקו על הקישור וסמנו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו

דנה במספרים 2023:

  • 25,523 ילדים הגיעו למיון
  • 9,779 ילדים אושפזו
  • 4,146 ילדים נותחו
  • 194,724 ביקורים במרפאות 'דנה'

לאתר מרכז חינוכי דנה


תיק רפואי אישי:


זימון תור בלחיצת כפתור

הסיפור של דנה

בואו להכיר אותנו יותר מקרוב, לקבל את הטיפים הנכונים לבריאות ילדכם ולשקט הנפשי שלכם. דנה דואק - עכשיו באינסטגרם
לאינסטגרם שלנו
 

ביה”ח 'דנה-דואק' לילדים הוא אחד משלושת בתי החולים במרכז הרפואי ת”א. ביה"ח 'דנה-דואק', מתמקד בטיפול בילדים ונוער ומיועד כל כולו עבורם.
העיקרון המנחה אותנו ב”דנה-דואק”, הוא שילדים אינם ”אנשים קטנים” ואין להתייחס אליהם ככאלה. ילדים הם אמנם קטנים, אולם צרכיהם שונים ומגוונים, כמו טווח גילאים הנע מינקות עד לבגרות (18 שנים).

עם הקמת ביה”ח ”דנה” לילדים בשנת 1992, הוחל בהענקת טיפול ייחודי לילדים, החל מטיפול רפואי ראשוני ובסיסי וכלה בטיפולים רפואיים מתקדמים ומיוחדים.

ילדים חולים לעתים קרובות יותר ממבוגרים, וכאשר ילד חולה הוא זקוק לטיפול מידי מומחים בעלי הכשרה, ידע וניסיון שיעניקו לו את כל התמיכה הרפואית והרגשית לה הוא זקוק.

ביה”ח ”דנה-דואק” לילדים מציע, 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה, צוות מקצועי ומיומן של רופאים, אחיות, עובדים סוציאליים, מורים וגננות המטפלים באלפי ילדים מידי שנה, בדגש על צורכיהם הייחודיים. מרפאות המומחים כוללות כ- 30 מרפאות חוץ ומכונים מהמובילים בתחומם בישראל. השירות במרפאות מצטיין בזמינות גבוהה של טובי במומחים בארץ, ובהמשכיות הטיפול והמעקב, מהאשפוז למרפאות ולהיפך. (*(בדיקות הדמיה שלא בוצעו באיכילובלקראת התור או הטיפול ב'דנה', מומלץ להעלותן למערכות ביה"ח לפני התור המיועד באמצעות מערכת "טעינת דיסקים". לכניסה למערכת).  

בביה”ח פועלים ליצנים רפואיים המשמחים את הילדים ומנעימים את זמנם ואף מסיחים את דעתם ברגעים הקשים לעיתים של השהייה בביה"ח.
ביה”ח שלנו נותן את הטיפול המתקדם ביותר בעזרת מכשור מודרני, מן המתקדמים ביותר בעולם לילודים, פעוטות, ילדים ובני נוער הזקוקים לטיפול מקיף ונרחב. בנוסף, עורך ביה”ח באופן שגרתי, מחקרים לריפוי ומניעה של מחלות ילדים.
אנו מאמינים, שסביבת החלמה טובה הינה חלק בלתי נפרד מתהליך ההחלמה כולו, לכן נבנה ביה”ח ”דנה-דואק" בעיצוב ידידותי, נוח ונינוח לילד עצמו ולבני משפחתו.
החדרים מקושטים בציורים צבעוניים ועליזים, לכל חדר שירותים ומקלחת צמודים, טלוויזיה, טלפון, צעצועים ומשחקים וכן מיטה-כורסא מיוחדת להורים.
נוכחות ההורים היא תמיד רצויה, מעורבותם בתהליך הטיפול בילד היא רבה והם מוזמנים להישאר לצידו של ילדם מתי שיחפצו בכך, גם בלילה.

יחידות רפואיות | תחומים

פרטי היחידה

03-6974521 - מרפאות
03-6974000 - זימון תורים
ביהח דנה דואק
קומת קרקע

בית חולים דנה דואק לילדים | 2024

ניתוחים

ביקורי מיון

מרפאות מומחים

אישפוזים

תפריט ניווט תחתון