ביה"ח "דנה-דואק" לילדים

בית חולים איכילוב

חדש ב"דנה דואק"


זימון תור בלחיצת כפתור

זימון תור אונליין למרפאות ילדים:
אורולוגיה, אורתופדיה, אף אוזן גרון, גסטרו, כאב, כירורגיה, נוירוכירורגיה, עור, פלסטיקה, זיהומיות, ריאות.

למרפאות נוספות ניתן לשלוח טופס בקשה מקוון לזימון תור

חדש באתר האינטרנט

תיק רפואי אישי באתר האינטרנט עכשו גם לילדים של "דנה דואק"
לפרטים
 

ביה”ח "דנה-דואק" לילדים הינו אחד משלושת בתי החולים במרכז הרפואי ת”א, המתמחה בטיפול בילדים  ומיועד כל כולו עבורם.
העיקרון המנחה אותנו ב”דנה-דואק”, הוא שילדים אינם ”אנשים קטנים” ואין להתייחס אליהם ככאלה. ילדים הם אמנם קטנים, אולם צרכיהם שונים ומגוונים, כמו טווח גילאיהם הנע מינקות עד לבגרות (18 שנים).
עם הקמת ביה”ח ”דנה” לילדים בשנת 1992, הוחל בהענקת טיפול ייחודי לילדים, החל מטיפול רפואי ראשוני ובסיסי וכלה בטיפולים רפואיים מתקדמים ומיוחדים.
ילדים חולים לעתים קרובות יותר ממבוגרים, וכאשר ילד חולה הוא זקוק לטיפול מידי מומחים בעלי הכשרה, ידע וניסיון שיעניקו לו את כל התמיכה הרפואית והרגשית לה הוא זקוק.

ביה”ח ”דנה-דואק” לילדים מציע, 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה, צוות מקצועי ומיומן של רופאים, אחיות, עובדים סוציאליים, מורים וגננות המטפלים באלפי ילדים מידי שנה, בדגש על צורכיהם הייחודיים

במרפאות המומחים כ- 25 מרפאות חוץ ומכונים מהמובילים בתחומם בישראל. השירות במרפאות מצטיין בזמינות גבוהה של טובי במומחים בארץ, ובהמשכיות הטיפול והמעקב, מהאשפוז למרפאות ולהיפך.
בביה”ח פועלים ליצנים רפואיים המשמחים את הילדים ומנעימים את זמנם ואף מסיחים את דעתם ברגעים הקשים לעיתים של השהייה בביה"ח.
ביה”ח שלנו נותן את הטיפול המתקדם ביותר בעזרת מכשור מודרני, מן המתקדמים ביותר בעולם לילודים, פעוטות, ילדים ובני נוער הזקוקים לטיפול מקיף ונרחב. בנוסף, עורך ביה”ח באופן שגרתי, מחקרים לריפוי ומניעה של מחלות ילדים.
אנו מאמינים, שסביבת החלמה טובה הינה חלק בלתי נפרד מתהליך ההחלמה כולו, לכן נבנה ביה”ח ”דנה-דואק" בעיצוב ידידותי, נוח ונינוח לילד עצמו ולבני משפחתו.
החדרים מקושטים בציורים צבעוניים ועליזים, לכל חדר שירותים ומקלחת צמודים, טלוויזיה, טלפון, צעצועים ומשחקים וכן מיטה-כורסא מיוחדת להורים.
נוכחות ההורים היא תמיד רצויה, מעורבותם בתהליך הטיפול בילד היא רבה והם מוזמנים להישאר לצידו של ילדם מתי שיחפצו בכך, גם בלילה.

פרטי היחידה

03-6974521 - מרפאות
03-6974000 - זימון תורים
ביהח דנה דואק
קומת קרקע

מגזין

ניתוחים

ביקורי מיון

מרפאות מומחים

אישפוזים

תפריט ניווט תחתון