תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

מערך אונקולוגי - מחלות סרטן

​הצורך באינטימיות ובמיניות הינו חלק מהחיים של כל אחד מאיתנו. לשם כך נפתחה מרפאת מיל"א, המציעה ייעוץ מיני לחולים אונקולוגיים.
חולי סרטן עוברים תהליך טיפולי מורכב במחלקה, במכון קרינה, ובאשפוז יום. תהליך הטיפולים כולל כימותרפיה ו/או הקרנות, במהלכם מתמודדים החולים עם הסימפטומים של המחלה ותופעות הלוואי.
גברים ונשים שחלו בסרטן מתמודדים לעיתים קרובות עם שינויים במידת האינטימיות ובתפקוד המיני, הנובעים מהשפעת הטיפולים על התפקוד המיני ומהמחלה עצמה. כמו כן, ההתמודדות עם המחלה עשויה לערב רגשות רבים ושינויים בדימוי העצמי, שגם להם השפעה רבה על המיניות והאינטימיות הזוגית.
בקרב מטופלים רבים, צצות ועולות שאלות רבות, מרגע קבלת הטיפול, במהלכו ולאחריו: "האם החיים ישובו למסלולם הקודם?"; "האם אני עדיין ראויה לאהוב ולהיות נאהבת?"; "מה אני יכולה להציע כבת/בן זוג היום?"; "מה באשר לחיי המין שלי?".

למי מיועדת מרפאת מיל"א?

המרפאה מיועדת לכל מי שחלה בסרטן - גברים ונשים כאחד, ומעוניין לשפר את חייו האינטימיים והמיניים.

הטיפול במרפאת מיל"א

הטיפול מורכב משיחה הכוללת הערכה, מתן מידע וייעוץ אישי, בהתאם לצרכיו של המטופל ו/או של בן/ת זוגו/ה.

הייעוץ ניתן על-ידי מנהלת המרפאה, גב' שרון פלג-נשר, אחות אונקולוגית, יועצת למיניות ופוריות לחולי סרטן.

מרפאת מיל"א פועלת בשיתוף פעולה עם המרפאה לטיפול מיני והמרפאה להפרעות בתפקוד המיני שבמרכז הרפואי ת"א, והשירות בה ניתן ללא תשלום.

פרטי היחידה

03-6974164 - יש להשאיר הודעה הכוללת פרטים מלאים: שם ושם משפחה, תאריך ומספר טלפון זמין, אליו נוכל להתקשר על מנת לתאם פגישה. ניתן לפנות לצוות המטפל במסגרת המערך האונקולוגי והוא יפנה למנהלת המרפאה
בניין הלב סמי עופר
קומה 8
שעות קבלת קהל: ימים א', ד', ה', בין השעות: 09:00-15:00

תפריט ניווט תחתון