תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

רוצה לדעת עוד?

שם מלא {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.required}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.textBoxChars}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.inputToShort}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.ContactNameTooLong}}

{{500 - ClubFormCtrlAlias.MailContactUS.Description.length}} תוים נשארו מתוך 500

קצת על סיבת הפניה {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.required}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.FreeText}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.inputToShort}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.DescriptionTooLong}}

{{ClubFormCtrlAlias.ServiceMsgResponse}}

וידאו

תזונה אישית, אתר וואלה, דצמבר 2021

מהתקשורת

​מהן פעילויות הספורט השכיחות בקרב הישראלים? מה אנחנו מגלים על עצמנו בהיבט של פעילות גופנית והשמנה? - ראיון עם ד"ר דורי ארד - מוסף רפואת ספורט, עיתון הארץ, אוגוסט 2021 - לכתבה המלאה הקליקו כאן
מערך לרפואה מונעת ומניעת סרטן

מעבדה לתזונה, מטבוליזם וספורט  - המעבדה יעודית לבדיקות סקר, על פיהן ניתן לקבל הערכה תזונתית ופיזיולוגית מקיפה של המטופל.

הבדיקות תבוצענה באמצעות טכנולוגיות ושיטות מתקדמות ע"י מומחים בתחום הרפואה, התזונה והספורט. התכנית מיועדת לבני 18 ומעלה, המעוניינים לשפר את אורח חייהם, לצאת מקבוצות סיכון וכן לאנשים העוסקים בספורט ולספורטאים מקצועיים.

כל החלטה גדולה שאנו עושים בחיים, מתחילה באיסוף מידע מקיף ועדכני. בין אם מדובר בהזמנת חופשה, ברכישת ביטוח או בבחירת מכשיר חשמלי, כולנו שואלים את עצמנו מה אנחנו רוצים ומה הכי מתאים לנו. אנחנו עושים את הבדיקות הנדרשות, אוספים את כל המידע הרלוונטי ועושים את הבחירה שתיתן את התוצאות הטובות ביותר עבורנו. אבל, כשזה מגיע לבריאות שלנו ובפרט להרגלי התזונה והפעילות הגופנית שאנחנו בוחרים לאמץ, אנחנו לא תמיד בררנים.

לאורח חיים בריא המשלב תזונה נכונה ופעילות גופנית, השפעה מכרעת על איכות החיים ובריאות הנפש, ביצועים ספורטיביים וכן על היכולת להפחית משמעותית את הסיכון למחלות כגון לב, סוכרת, השמנה יתר וסרטן. אבל, מה שבריא או יעיל לאחרים, לא בהכרח בריא ויעיל בשבילך ולכן מאד חשוב להתאים את אורח החיים, התזונה והפעילות הגופנית באופן אישי לכל אחד או אחת וזאת על פי נתוני גופו וצרכיו האישיים.

אנחנו מזמינים אותך לעבור הערכה מטבולית, תזונתית ופיזיולוגית מקיפה, באמצעותה תוכל/י להתאים את אורח החיים שלך ולהפוך לגרסה הכי טובה של עצמך.   

ד"ר דורי ארד, מומחה לתזונה, בריאות וספורט, מנהל המעבדה לתזונה ופיזיולוגיה: "בריאות ו- Wellness הם לא רק היעדר מחלה או חולשה, אלה שגשוג פיזי, מנטלי ורוחני המאפשר לך להרגיש, לתפקד ולהיות הגרסה הכי טובה של עצמך". 

השירות במעבדת איכילוב Physiolab כולל:

במעבדת איכילוב Physiolab, בניהולו של ד"ר דורי ארד, מומחה עולמי לתזונה, בריאות וספורט, מבוצעות בדיקות נרחבות, לרבות איסוף נתונים אישיים ומדעיים, ביצוע אנליזה ואבחון מדויקים באמצעות יישומים דיגיטליים, טכנולוגיה חדשנית ומכשור מתקדם. על סמך כל אלה מגבש ד"ר דורי הערכה מטבולית מקיפה וייחודית ובונה תכנית טיפולים אישית המכוונת להפוך אותך לגרסה החזקה והבריאה ביותר שגופך יכול להגיע אליה. וכל זאת בחוויית שירות מיוחדת, ברמה בינ"ל, המשלבת דיוק מקצועי עם יחס אישי וידידותי.  

תכנית לאורח חיים בריא, תזונה נכונה ופעילות גופנית מותאמת אישית

טכנולוגיה מתקדמת ופרוטוקולים חדשניים מאפשרים לנו לבצע הערכה מקיפה, מקצועית ואישית ולהבין מה מרכיב ומניע את הגוף שלך. באמצעות איסוף נתונים רחב, אנחנו יכולים:

 • לסייע לגוף "להתחמק" מקבוצת סיכון למחלות מסוימות ולנצח את גנטיקת המחלות המשפחתיות
 • לאזן את מדדי הגוף כמו סוכר, לחץ דם, כולסטרול ועוד
 • להפחית מסת שומן והיקפים
 • ללמוד כיצד המטבוליזם שלך עובד ובאיזה אופן סביבת החיים שלך והגנטיקה משפיעות על בריאותך ותפקודיך
 • לשפר ביצועיים ספורטיביים

 

על מנהל המעבדה

ד"ר דורי ארד הוא מומחה לתזונה, בריאות וספורט. ד"ר ארד הגיע לישראל מבית הספר לרפואה של בית החולים Mount Sinai בניו יורק, שם הקים מרפאה קלינית ומחקרים לרפואה מותאמת אישית. הוא בוגר אוניברסיטת קונטיקט, על מלגת ספורטאים מלאה וסיים תואר ראשון בתזונה בהצטיינות. נבחר 4 שנים ברציפות למצטיין דיקן ובשנתיים האחרונות למצטיין כלל אזורי. הוביל את קבוצת הכדורגל של קונטיקט לשתי אליפויות ארציות כקפטן הקבוצה ונבחר ל MVP. ב-2007 נבחר לאחד האנשים המשפיעים ביותר במדינת קונטיקט. בסיום לימודיו קיבל מהאוניברסיטה את הפרס היוקרתי לספורטאי המצטיין. 

לד"ר דורי ארד תואר שני בפיזיולוגיה של המאמץ ודוקטורט בתזונה ופיזיולוגיה מאוניברסיטת קולומביה. עבודת המחקר שלו לדוקטורט, עליה קיבל פרס יוקרתי מהאוניברסיטה, בחנה תפקוד מטבולי ויכולת שריפת שומן אצל אנשים הסובלים מהשמנת יתר וסממני סוכרת. כמו כן הוא סיים התמחות בתזונה קלינית באוניברסיטת ניו יורק

כחבר סגל בבית הספר לרפואה ב-Mount Sinai, הקים וניהל את Mount  Sinai Physiolab, הוביל מחקרים פורצי דרך וטיפל באנשים עם השמנת יתר, סוכרת, מחלות לב ובעיות אחרות, כמו גם אנשים בריאים וספורטאים. בתחילת 2020, לאחר למעלה מ-15 שנים בארה"ב, ד"ר ארד חזר לישראל והקים את איכילוב Physiolab.  

צוות מרפאת איכילוב Physiolab כולל: רופא פנימאי, מומחי ספורט וכושר גופני, רופא עיניים, קלינאי תקשורת, רופא קרדיולוג, תזונאים קליניים, מומחה לגנטיקה, פיזיולוג קליני ורפואי ומגוון מומחים משלימים.

מערך הבדיקות והשירות של איכילוב Physiolab כולל:

 • מילוי שאלון מקיף שנועד לאתר את כל הגורמים הפיזיולוגיים, הסביבתיים והתורשתיים לפיתוח מחלות כרוניות כגון: מחלות לב, סכרת, השמנת יתר, מחלות כבד וסרטן
 • בדיקה גופנית מלאה ע"י רופא פנימי מומחה או רופא ספורט
 • בדיקת סימנים חיוניים, כולל מדידת לחץ דם, דופק מנוחה, סיטורציה, טמפרטורה וא.ק.ג במנוחה
 • בדיקות מעבדה מקיפות, הכוללות בדיקת שתן כללית ופרופיל מלא ורחב של בדיקות דם
 • בדיקת SECA – ניתוח היקפים, משקל ומרכיבי גוף
 • בדיקת RMR – תפקוד וקצב מטבולי בזמן מנוחה, ניטור שריפת שומנים
 • תפקודי נשימה (ספירומטריה)
 • ארגומטריה קלינית - הערכת תפקוד הלב באמצעות: א.ק.ג. במאמץ
 • בדיקת CPET – תפקוד וקצב מטבולי בזמן מאמץ הכוללת א.ק.ג. ותפקוד לב, צריכת חמצן מרבית, סף חומצת חלב, וקצב שריפת שומן וסוכר
 • בדיקת FATMAX – מודד את שריפת השומן במהלך פעילות גופנית בכדי לאתר את העצימות בה חימצון השומן הוא אופטימלי
 • בדיקת עיניים המבוצעת ע"י רופא עיניים כוללת: בדיקת קרקעית העין, חלקים קדמיים, חדות ראייה ולחץ תוך עיני
 • בדיקת סינון שמיעה ע"י קלינאית תקשורת
 • אפיון פיזיולוגי הכולל: כוח שריר, סבולת שריר וגמישות
 • בדיקת צפיפות עצם - DXA 
 • בדיקה גנטית לאבחון סיכויים וסיכונים לפתח מחלות כרוניות, הכוונה תרופתית, תזונתית ופעילות גופנית 
 • ייעוץ עם קרדיולוג ואישור לפעילות גופנית/ספורט תחרותי
 • ייעוץ תזונה עם דיאטן קליני/ספורט
 • ייעוץ פיזיולוגי ע"י פיזיולוג קליני/ספורט
 • ייעוץ עם רופאים מומחים בתחומים ספציפיים
 • בנוסף, יש אפשרות לתאם בדיקות כגון אי סבילות ללקטוז, SIBO, בדיקה סרולוגית לאבחון מחלת צליאק, בדיקות נשים, CT חזה למעשנים, DEXA (בדיקה לצפיפות עצם), ועוד.  

פרטי היחידה

03-6973716
דוא"ל:
בניין הלב סמי עופר
קומה מינוס 1
 

תפריט ניווט תחתון