תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

אף אוזן גרון, ניתוחי ראש, צוואר, פה ולסתות - מערך

המרכז לכירורגית ראש צוואר באיכילוב הינו הוותיק בארץ, והראשון לבסס וליישם תפיסה טיפולית חדשנית, באמצעות הפעלת מרכז ייעודי רב תחומי כמענה האיכותי ביותר למורכבות הטיפול במגוון מחלות הראש צוואר. 
על בסיס ההתמחות, המובילות, הניסיון ואיכות הטיפול, מהווה המרכז מוקד הפניה ארצי היחיד מסוגו בארץ, אשר אליו מופנים חולים מכל רחבי הארץ בכדי לקבל את הטיפול המתקדם והמקצועי ביותר.

תכנית טיפול אישית במרכז רב תחומי

רפואת ראש צוואר מתקדמת, דורשת שילוב מגוון גורמים ותחומי התמחות, ומחייבת מבנה מולטידיספלינרי. תפיסת השירות הרפואי כמרכז רב תחומי, מאפשרת אבחון, ייעוץ וטיפול מרוכזים ומקיפים, המלווים את כל התהליך ויוצרים רצף טיפולי: בירור, אבחנה, טיפול כירורגי וסוציאלי ומעקב. הטיפול כולו מיושם בתהליך של רפואה אישית, ובניית תכנית אישית מותאמת לכל מטופל. במסגרת התפיסה המולטידסיפלנרית, מקיים המרכז ממשקי עבודה ושיתוף פעולה עם גורמים רפואיים נוספים מתחומי הפלסטיקה, הנוירוכירורגיה, העצבים הפריפריים, האנדוקרינולוגיה, שיקום הפה והלסת. שיתופי פעולה אלה, מבטיחים ראייה רחבה בטיפול, על מכלול השיקולים וההיבטים שלו.


התמחות ומיומנות מקצועית של הצוות הרפואי

הצוות הרפואי של המרכז, מציע למטופליו הרכב ייחודי ברמת המקצועיות, תחומי ההתמחות והניסיון. הצוות מורכב מרופאים מומחים בכירים, בהם כירורגים מובילים בתחום הראש צוואר, כירורגים אונקולוגים ורדיולוגים ראש צוואר, מומחי אף אוזן גרון. הטיפול במרפאות החוץ של המרכז, מתבצע על ידי רופאים בכירים בלבד.

תרומת היקפי הפעילות והניסיון המצטבר לטיפול איכותי

כחלוץ ופורץ דרך בתחום כירורגיית הראש צוואר בארץ, מתקיים במרכז שילוב של היקפי פעילות גבוהים, וניסיון מצטבר רב. שילוב זה, עם חתירה מתמדת לחדשנות ואיכות, תורם ליכולתנו להעניק למטופלינו את הטיפול המדויק ביותר, ולהציג תוצאות וביצועים מרשימים.

חדשנות וקידמה טכנולוגית

בחתירתו לטיפול האיכותי ביותר, מתבסס המרכז על אמצעים וטכנולוגיות חדישות בחזית עולם הרפואה. דוגמה לכך, היא השימוש שנעשה לאחרונה בטכנולוגיה רובוטית: באמצעות הגירסה המתקדמת ביותר של מערכת הדה וינצ'י, הקיימת רק באיכילוב, מבוצעים בהצלחה ניתוחים מורכבים ברמת דיוק גבוהה, התאוששות קצרה וכמעט ללא הותרת צלקות.

בדיקות, טיפולים וניתוחים מובילים

במרכז אמצעים וחדרי ניתוח מתקדמים, בהם מאובחנים ומטופלים מקרים מגוונים של גידולים שפירים וממאירים באזור הראש והצוואר:

  • גושים בצוואר - אבחון גושים בצוואר, אולטרה-סאונד צווארי, ביופסיה במחט
  • ניתוחי ראש וצוואר -  בלוטת התריס, בלוטת רוק,  בלוטת יותרת התריס
  • חלל הפה, גרון ולוע, דיסקציה צווארית, בלוטת מגן ללא צלקת
  • גידולי ראש צוואר – גידול בחלל הפה, גידול בגרון, גידול בבלוטת התריס, גידול בבלוטות הרוק

פרטי היחידה

03-6973338
מגדל האשפוז עש אריסון
קומה 8

תפריט ניווט תחתון