תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

רוצה לדעת עוד?

שם מלא {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.required}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.textBoxChars}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.inputToShort}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.ContactNameTooLong}}

{{500 - ClubFormCtrlAlias.MailContactUS.Description.length}} תוים נשארו מתוך 500

קצת על סיבת הפניה {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.required}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.FreeText}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.inputToShort}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.DescriptionTooLong}}

{{ClubFormCtrlAlias.ServiceMsgResponse}}

וידאו

מרפאת כאב לילדים יחידה מסוגה; ד"ר סטוקי
הרדמה, כאב וטיפול נמרץ - מערך

​מרפאת כאב ילדים בביה״ח ״דנה-דואק״ לילדים שבמרכז הרפואי ת״א, פועלת במסגרת מערך הרדמה, כאב וטיפול נמרץ ומציעה שירות ייחודי, אשר שם לו למטרה לטפל בתינוקות, ילדים ובני נוער שסובלים מכאב כרוני - כאב המתמשך יותר משלושה חודשים, ושונה מכאב אקוטי.
בדרך כלל, פגיעה פיזית מחלימה תוך 3 עד 6 חודשים, אולם הכאב עלול להימשך גם לאחר ההחלמה של הרקמות ולהפוך להיות המחלה. כאב כרוני פוגע בכל ההיבטים של החיים, כגון: שינה, נוכחות בבית הספר, פעילות גופנית, מפגשים עם חברים ומצב הרוח. בשל המורכבות של גורמי כאב הכרוני, נדרש טיפול רב-תחומי.

על הטיפול בכאב

המרפאה פועלת במתכונת Family & Patient Centered Care, ומרכזת תחת קורת גג אחת צוות מומחים רב-תחומי הכולל: רופא כאב לילדים, פסיכולוג לילדים ופיזיותרפיסטית לילדים. הצוות פוגש את הילד והמלווה, לאבחון, טיפול ומעקב. 
הטיפול התרופתי מותאם אישית לכל מטופל, ומטרתו לשפר את תפקוד המטופל בכל התחומים. כמו כן, במסגרת הטיפול אנחנו משתמשים במספר סוגים של התערבות פסיכולוגית, שמחברים בין הגוף לנפש. אין זה אומר שהכאב קיים "בראש בלבד". אנו מאמינים שהכאב הוא אמיתי, ובעזרת התערבות פסיכולוגית אנחנו יכולים להפוך את ההשפעה השלילית של הכאב בגוף ובחיים, להשתלט על הכאב ולהפחית את עוצמתו. בכך מתאפשרת התקדמות בטיפול מהסוג השלישי - הפיזיותרפיה.
היתרון של פעילות גופנית, הוא שיפור במצב-הרוח, בשינה בלילות, בכושר הגופני והפחתת עוצמת הכאב. הפיזיותרפיסט נעזר במגוון רב של שיטות, על מנת להחזיר את המטופל באופן הדרגתי לתפקוד מלא - למרות הכאב.
השילוב של טיפולים משלושת התחומים הנ״ל, הוא הדרך היעילה ביותר לטפל בילדים עם כאב כרוני ולהחזיר אותם (ואת המשפחה כולה) לתפקוד מלא. יחד עם החזרה לתפקוד, באה גם ההפחתה בעוצמת הכאב.הפנייה למרפאת כאב ילדים

הפניות למרפאת כאב ילדים, יתקבלו במקרים של כאב ממושך למעלה משלושה חודשים, כאב ממושך לאחר ניתוח, כאב מורכב כתוצאה ממחלה כרונית, או כאב ללא הסבר.

יחידות רפואיות | תחומים

פרטי היחידה

03-6974521 - לתיאום תורים
פקס: 03-6974943
מרפאות דנה דואק
קומת קרקע

תפריט ניווט תחתון