תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

וידאו

ד"ר גבי אייזנברג רומנו על פחד לידה אצל נשים הרות
מרפאה לבריאות הנפש מבוגרים


השירות לבריאות הנפש של האישה במרכז הרפואי תל-אביב, בדומה למרכזים רפואיים מתקדמים אחרים בעולם, נועד לתת מענה מקצועי להערכה וטיפול בתסמונות נפשיות הקשורות במעגל החיים הנשי.

ההתמודדות עם שלבי חיים ייחודיים וקיומם של שינויים פיזיולוגיים ספציפיים בנשים, תורמים לעיתים קרובות לקושי נפשי עד לכדי מצוקה הדורשת התערבות וטיפול מקצועי. בשנים האחרונות הידע בתחום זה הולך וגדל ובמקביל גם המודעות לגבי הצרכים הייחודיים של נשים בתחום בריאות הנפש. 

הצוות הטיפולי רב מקצועי ומורכב מנשות מקצוע עם וותק ומומחיות ספציפית בתחום בריאות הנפש של האישה. הצוות כולל פסיכיאטריות, פסיכולוגיות קליניות, עובדות  סוציאליות, פסיכולוגיות התפתחותיות ומטפלות מהתחום הפרא רפואי (מטפלות באומנות, פסיכודרמה, ריפוי בעיסוק וכדומה). 


תחומי פעילות השירות לבריאות הנפש של האישה:

  • המרפאה לבריאות הנפש של האשה במעגל הפריוןעוסקת בהערכה, אבחון, יעוץ וטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי בשלבים משמעותיים במעגל הפוריות של האשה, דוגמת טיפולי פוריות ותקופת קדם הריון, תקופת ההיריון, התקופה שלאחר הלידה, המחזור החודשי וגיל המעבר

  • המרפאה להורה- תינוק - המיועדת לאבחן ולספק התערבות טיפולית במקרים של קושי או מצוקה הקשורים להתמודדות עם התינוק

  • טיפול יום נשים לאחר לידה - מסגרת המיועדת לנשים עד חצי שנה לאחר לידה, החוות קושי נפשי משמעותי וזקוקות לטיפול במסגרת יומית.פרטי היחידה

03-6974707
בניין השיקום
קומת קרקע

תפריט ניווט תחתון