תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

ריאות - מכון

מרפאת הריאות מהווה מרפאת ייעוץ, בירור ומעקב עבור אנשים שהופנו לבירור ריאתי על ידי רופאים מומחים למחלות ריאה בקהילה, רופאים ראשוניים בקופות החולים, או על ידי מחלקות בית החולים לאחר השחרור מאשפוז.

​במסגרת מרפאת הריאות, מטופלים חולים הסובלים ממחלות ריאה חסימתיות (אסתמה, COPD, אמפיזמה) וממחלות ריאה אינטרסטיציאליות (כגון פיברוזיס, סיליקוזיס, סרקוידוזיס ועוד); מתקיים בירור של גידולים של הריאה וממצאים אחרים בבית החזה. 


במסגרת מרפאת הריאות, פועלות גם מרפאות-משנה המטפלות בנושאים ספציפיים, כגון: יתר לחץ דם ריאתי ואסתמה קשה לטיפול. 

במסגרת המרפאה ניתן מענה לאנשים הסובלים משיעול חוזר ונשנה ושלאחר בירור אצל רופא המשפחה לא הועלה גורם חד משמעי לסיבת השיעול.
הפונים למרפאה יאובחנו בין השאר, באמצעות בדיקה יעילה וחדשנית של כיח מגורה, ולאחר איתור גורם השיעול, יותאם טיפול תרופתי.

מרפאת הריאות, הכוללת רופאים מומחים וצוות אדמיניסטרטיבי, תשמח להעניק את השירות האיכותי ביותר, תוך מתן יחס אישי לכל מטופל.

מטופל חדש במרפאה, יעבור בדיקה ראשונית על ידי רופא ריאות, ובהתאם לתוצאותיה יוחלט על אופן הבירור והטיפול בבעייתו. בהתאם לצורך, הוא יופנה לביצוע פעולות אבחנתיות במסגרת השירות לבדיקות פולשניות, או במסגרת המעבדה לריאות ואלרגיה. כמו כן, קיימת אפשרות קבלת טיפול רפואי במסגרת אשפוז יום ריאות, על פי החלטת רופאי המרפאה. מרפאת הריאות עוסקת גם במעקב רפואי שוטף באנשים עם בעיה ריאתית כרונית.

פרטי היחידה

03-6973591
בניין סוראסקי
אגף ד'
קומה 1
שעות קבלת קהל: ימים א'-ה', בין השעות: 08:00-13:00

תפריט ניווט תחתון