תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

אגף דימות
המכון לתהודה מגנטית (MRI) ע"ש וואהל במרכז הרפואי תל אביב, הינו אחד מהמכונים הגדולים והמתקדמים בארץ, ומדורג יחד עם המכונים המתקדמים בעולם. 
במכון, שהוא אחד מהגדולים בישראל, 4 מכשירי MRI תוצרת סימנס מהמתקדמים בעולם.

במכון צוות רופאים רדיולוגים מנוסים, המומחים במגוון נרחב של תחומים ותת התמחויות, חלקם הגדול לאחר השתלמויות בחו"ל. לצד הרופאים צוות רב מקצועי מיומן הכולל רנטגנאים, אחיות ומזכירות, המלווים את המטופל במהלך ביצוע הבדיקה
אחראי משרד ה-MRI: יואל בראדון

הבדיקות המבוצעות במסגרת המכון

מה להביא ביום הבדיקה

  • מכתב מרופא המפנה - איכות וסוג הבדיקה תלויים בהפניה. אם קיימת הפניה של רופא מקצועי (למשל אורטופד או גסטרואנטרולוג) ורופא המשפחה ממלא הפניה מקוצרת על סמך ההפניה הזו, לעיתים חסרים פרטים קריטים בהפניה המקוצרת – חשוב מאוד להביא את שתי ההפניות וכל מידע רפואי רלבנטי. עדיף לשלוח את ההפניה המפורטת בזמן קביעת התור. 
  • התחייבות כספית מהמבטח (טופס 17) או כל אמצעי תשלום אחר (מזומן, המחאה, כרטיס אשראי)
  • בדיקות הדמיה קודמות - בדיקת MRI  מבוצעת לרב לאחר אמצעי דימות אחר (לדוגמא סי.טי או אולטרהסאונד קודמים) או כבדיקת מעקב לאחר MRI  קודם. המידע בצילומים עצמם (לא רק הפענוח) לעיתים קריטי לפענוח ה MRI הנוכחי. לכן חשוב לא לוותר ולהביא צילומים קודמים בעיקר אם בוצעו במכון אחר ולא בבית החולים שלנו. אם מתלבטים מה להביא – אפשר להביא הכל והרופא במקום יחליט מה חשוב ומה לא. 
  • תוצאות הבדיקות של תפקודי הכליות (בדיקת קריאטינין)
  • הורים לתינוקות - יש להצטייד בחיתולים להחלפה, בגדים בלי כפתורי מתכת, כובע לחימום הראש, אוכל קל לאחר ההתעוררות וצעצועים שהילדים אוהבים.
  • שאלון למטופל - לפני בדיקת MRI בהרדמה

מידע נוסף:

מידע והנחיות לפני בדיקת MRIזימון וביטול תורים

זימון תורים:

ניתן לקבוע תור בימים א'-ה', ביו השעות: 08:00-15:00 במרכז מידע וזימון תורים בטלפון: 03-6974000.

קביעת התורים מותנית בקבלת מכתב רפואי מהרופא המפנה. את מכתב הרופא יש לשלוח לפקס שמספרו: 03-6968488,  או באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת  hadmaya@tlvmc.gov.il 
יש לציין פרטי הפונה ומספר טלפון אליו ניתן לחזור.

לקביעת תורים לבדיקת MRI עובר יש לשלוח הפניה רפואית
לפקס שמספרו: 074-7219803,  או באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת  mri-c@tlvmc.gov.il (כתובת זו אינה מיועדת לקביעת תורים למעט בדיקות עובר)  ואנו נחזור אליכם תוך 2 ימי עבודה. 


ביטול תורים:

אם מסיבה כלשהי, אין באפשרותך להגיע לבדיקה שנקבעה לך, נודה לך על השארת הודעה טלפונית מוקדם ככל האפשר. חשוב מאד שתודיעו לנו על הביטול, כדי שנוכל לתת את התור לנבדק אחר.


השירות במכון

במכון פועלים מתוך מטרה להעניק את השירות הטוב ביותר. נשמח לדעת על כל תקלה או עיכוב אשר נגרמו לכם, בכדי שנשתפר בעתיד. לשם כך, הוקם מערך בקרת איכות שבוחן את חווית הנבדק לאחר ביצוע הבדיקה. יתכן שמספר ימים לאחר הבדיקה, יצרו עמכם קשר מטעם מכוננו, על-מנת לשאול מספר שאלות לגבי הבדיקה שעברתם.


קבלת תוצאות בדיקות MRI

בדיקות MRI- מפוענחות עד 10 ימי עבודה (כ- 3 שבועות) ולאחר מכן נשלחות בדואר לבית המטופל. 
פענוחי הבדיקות ניתנות לצפייה באתר האינטרנט של המרכז הרפואי MybeWell
צפייה בתוצאות באמצעות סיסמא אישית. ההצטרפות לשירות במועד ביצוע הבדיקה.
בדיקת סטטוס תוצאות בדיקה - לבירור טלפוני של סטטוס תוצאות בדיקות שבוצעו בחודש אחרון - 03-6972041

משלוח בדואר: 
פענוחי הבדיקות נשלחים באמצעות דואר ישראל לכתובת שנמסרה במעמד הבדיקה.
קבלת העתקי תוצאות בדיקות - לפרטים

פרטי היחידה

03-6973948
בניין סוראסקי
אגף ה'
קומת קרקע
שעות קבלת קהל: ימי א'-ה' בין השעות 08:00-15:00 | מענה טלפוני בימים א'-ה' בין השעות 08:00-13:00 בטלפון 03-6973948. בנושאים אדמיניסטרטיביים ניתן לצור קשר בפקס שמספרו: 074-7219803, או באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת mri-c@tlvmc.gov.il כתובת זו אינה מיועדת לקביעת תורים למעט

סה"כ ניתוחים שנה קודמת

ניתוחים

ניתוחים

תפריט ניווט תחתון