תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

רוצה לדעת עוד?

שם מלא {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.required}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.textBoxChars}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.inputToShort}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.ContactNameTooLong}}

{{500 - ClubFormCtrlAlias.MailContactUS.Description.length}} תוים נשארו מתוך 500

קצת על סיבת הפניה {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.required}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.FreeText}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.inputToShort}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.DescriptionTooLong}}

{{ClubFormCtrlAlias.ServiceMsgResponse}}
רפואה דחופה - מיון

​האקדמיה לרפואה דחופה במלר"ד (מיון) המרכז הרפואי תל-אביב, איכילוב, הוקמה במטרה להוביל את תחום הרפואה הדחופה בבית החולים בפרט ובארץ בכלל, למצוינות קלינית ומתן הטיפול האופטימלי לכלל מטופלינו, תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות ובטיחות ,יחד עם מצוינות מחקרית ואקדמית.

באקדמיה לרפואה דחופה מתקיימים קורסים ייעודיים ברפואה דחופה, תוך שימת דגש על נושאי הליבה: מצבי חירום רפואיים, טראומה רב-מערכתית, טיפול בהרעלות, טיפול בכאב וביצוע פרוצדורות דחופות.

מטרת הדגל של האקדמיה לרפואה דחופה היא הכשרה כוללת משותפת של הצוותים העובדים במחלקה לרפואה דחופה.  לאור זאת, מרבית הקורסים מועברים לצוות הסיעודי והרפואי יחדיו, על מנת להוביל לעבודת צוות מיטבית במקרי קיצון רפואיים, ומתן המענה המהיר והמדויק ביותר לכל מטופל.

במסגרת הקורסים מועברים תכנים אקדמיים, על פי הקווים המנחים הבינלאומיים העדכניים ביותר, יחד עם ביצוע סימולציות ותרגול פרוצדורות מורכבות במכון לטכנולוגיה וסימולציה (מט"ס) של בית החולים.

הקורסים מועברים הן לצוותי המרכז הרפואי והן מחוצה לו, בשימת דגש על צוותי מחלקות לרפואה דחופה בבתי חולים אחרים, צוותי המוקדים של קופות החולים  ופרמדיקים.

במסגרת האקדמיה לרפואה דחופה, פועלת יחידת מחקר אשר מטרתה לקדם את המחקר בתחום הרפואה הדחופה ומבוצעים בה בו- זמנית מחקרים רבים בנושאי הליבה של תחום זה. היחידה מספקתשירות של ליווי אקדמי וסטטיסטי לביצוע מחקרים בתחום הרפואה הדחופה. 


פרטי היחידה

03-6973829
בניין סוראסקי
אגף ג'
קומה מינוס 1

תפריט ניווט תחתון