תוכן עניינים

מה אומר ומה אכתוב? שתעשירו את חיי המין שלכם באכילת סופגניות איש מגוף זוגתו? לא! שתקיימו יחסי מין בזמן אפיית הלביבות? לא! שתבנו סביבון עם תנוחות ותבחרו בתנוחה שעליה ייפול הסביבון? לא ולא! אז מה כן? קודם כל שתזכרו, שבחנוכה, ממש כמו בחיים בכלל, כשיש סקס- לא צריך, לא פח שמן ולא ניסים. ואחר כך, מה? אחר כך בואו נראה.


שמנים ריחניים מעוררים את החושניות והמיניות

אחד מסימני חג החנוכה הוא השמן, אבל לאו דווקא לטיגון. מספרים שאלת האהבה והיופי, אפרודיטה, נהגה להשתמש בשמנים ארומטיים ריחניים כדי לשמר את יופיה ולהגביר את האטרקטיביות שלה. לחוש הריח יש תפקיד משמעותי בטיפוח המיניות וביצירת משיכה מינית, והוא מרחיק או מקרב אותנו מהאובייקטים שבקרבתנו. שמנים כמו ילנג ילנג, יסמין, פטשולי ואחרים הם בעלי אפקט מרגיע  וחושני, היכולים לשמש כאפרודיזיאק לגירוי החושניות והמיניות. ולכן, חשוב לחגוג עם שמנים במיטה, עם ובלי קשר לחג החנוכה.

 

אהבה וזוגיות


יש לי יום יום (חג) בריאות פיזית ונפשית

ואם בנס פח השמן שהספיק לשמונה ימים עסקינן, הרשו לי לנצל את ההזדמנות ולהמליץ לכם על קיום יחסי מין באופן יומיומי רציף, כדי לשפר את הבריאות הפיזית והנפשית כאחד, ולחולל ניסים בזוגיות.


היתרונות של קיום יחסי מין לעתים קרובות

  • יחסי מין מגבירים את רמת החמצן באיברים ומעלים את רמת הטסטוסטרון, הן בגברים והן בנשים 
  • הגברת יחסי המין עם אותו פרטנר, מגבירה אצל נשים את ההגנה מפני וירוס הפפילומה הגורם לסרטן. בנוסף, בעת האורגזמה משתחרר אסטרוגן, השומר על גמישות העור.
  • אצל גברים, יש מחקרים המצביעים על כך שיחסי מין תכופים מפחיתים את הסכנה לסרטן הערמונית.
  • בשני המינים, שחרור אנדורפינים כמו סרוטונין ודופמין בעת קיום יחסי מין, מביא להפגת מתח, לחץ וחרדה, ולתחושה נעימה של שביעות רצון ורגיעה.
  • יחסי מין משפרים את תפקוד המערכת החיסונית, תורמים לתחושת הערך והביטחון העצמי, וכמובן שם מעצימים את חוויית המשיכה שלנו, בין כנשים ובין כגברים.

התמדה בחיי המין משפרת את מערכת היחסים הכללית

לא צריך להיצמד לטיפות האחרונות של פח השמן או לחילופין, לאבקת הסוכר שנותרה מהסופגניות, כדי ליהנות ממיניות טובה, רציפה ובריאה.
שני זוגות שקיימו יחסי מין באופן רצוף, האחד במשך שנה והשני במשך 101 ימים, כתבו ספרים, ובהם הם מתארים את התרומה האדירה של קיום יחסי המין באופן רצוף לאורך התקופה.

מהספרים עולים כי, ההתמדה בחיי המין שיפרה את מערכת היחסים ביניהם, ולא רק בחדר המיטות. הם הפכו לשמחים יותר, ולפחות לחוצים וכעוסים - בחיים בכלל ובזוגיות בפרט.
לדבריהם, אמנם בהתחלה היה קשה, אך כאשר התחילו לקיים יחסי מין בקביעות, למדו הרבה זה על זו וזו על זה, הסקס הפך למהנה הרבה יותר וכך גם חיי הנישואין.


המלצה שלי: קחו לכם שמונה ימים רצופים של סקס

ואני, מה אני אומר? אני ממליץ על שמונה ימים רצופים של סקס (כמובן למי שיכולים כשהילדים בחופש). כן, שמונה ימים, ואם זה אפשרי - אז לאור הנרות שאנו מדליקים על הניסים ועל הנפלאות תיהנו! חנוכה שמח!

תפריט ניווט תחתון