תוכן עניינים

החגים בפתח. כולנו רוצים לחגוג אותם בחיק המשפחה, במיוחד אחרי תקופה ארוכה במהלכה רוב החגים נחגגו בסגר.  

אי לכך, החלטנו בביה"ח איכילוב שזה הזמן להשיק את השירות החדש איכילוב HOME,  במסגרתו אנו מציעים שירותי רפואה אישית בבית. מטרת השירות החדש היא לשמור על הרצף הטיפולי ולהמשיך בליווי המטופל עם השחרור מביה"ח. כך המעבר הביתה יהיה פשוט יותר ובטוח יותר, כאשר הצוות הרפואי של איכילוב ממשיך לעטוף את המטופל גם בביתו.

השירותים המוצעים במסגרת איכילוב HOME הם מגוונים, כולם נועדו להקל על המטופל לחזור לשגרת חייו ולספק לו מעטפת טיפולית.

מהם השירותים הניתנים במסגרת איכילוב HOME?

איכילוב RECOVER - ליווי וטיפול רפואי לאחר ניתוח אורתופדי

אורי, שסבל במשך תקופה ממושכת מכאבים שהובילו לירידה בתפקוד היומיומי ולפגיעה באיכות חייו כבר טופל במסגר השירות החדש והוא מתאר: "לאחר התלבטות וחששות רבים,  קבלתי החלטה לעבור ניתוח להחלפת מפרק הירך. רציתי לחזור ולהיות פעיל כפי שהייתי תמיד. לחזור לשחק עם הנכד המקסים שלי ולטייל ב'שביל ישראל', התחביב שלי ביחד עם קבוצת חברים ותיקה. לאחר הניתוח, שעבר בהצלחה, ותקופת האשפוז, הרופא הסביר לי על חשיבות השיקום הדרוש לשם חזרה לתפקוד מיטבי ומלא. הוא הסביר שאזדקק לטיפולי פיזיותרפיה יומיים, הקפדה על תרגול נכון של הירך, שמירה על אורח חיים פעיל והתאמת הסביבה בבית לשלב הראשוני לאחר החזרה הביתה. הבנתי כמה קושי לוגיסטי כרוך בכל יציאה מהבית לקבלת הטיפולים והמעקב הרפואי בקופת החולים. מצד שני הייתי נחוש לבצע את תכנית השיקום בדיוק על פי המלצת הרופא ולכן שקלתי את האפשרות לשיקום בבית. השיקום בבית שהוצע לי באיכילוב כלל טיפול יומיומי ע"י פיזיותרפיסטים מצוות בית החולים והמחלקה במשך השבועיים הראשונים, שני ביקורי רופא אורתופד מצוות המחלקה ושני ביקורי אחות. המחשבה שאוכל להתאושש ולהשתקם בבית נראתה לי הטובה והבטוחה  ביותר, גם מכיוון שסמכתי על הרופא מצוות המנתחים של בית החולים ושמחתי שהוא ימשיך ללוות אותי בשבועיים הראשונים לאחר הניתוח. את טיפולי הפיזיותרפיה הכרתי מהימים לאחר הניתוח והרגיע אותי שהצוות מגיע אלי הביתה, ואני לא צריך לצאת מהבית. הצוות המסור של איכילוב הקל עלי לעבור את תהליך השיקום המורכב באופן בטוח, בבית. גם למשפחה שלי היה הרבה יותר קל. פחות נסיעות והיעדרות מהעבודה".

אם גם אתם לפני  ניתוח אורתופדי ורוצים לעבור את ההחלמה והשיקום על בטוח ובבית נשמח לעמוד לרשותכם  בטלפון: 03-3074220.


איכילוב HOME: פנימית

ליווי מטופלים לאחר אשפוז במחלקה פנימית. השירות כולל: מעקב וניהול רפואי ע"י רופאי איכילוב בבית, יעוץ  תרופתי ע"י רוקח. שירות איכילוב HOME CARE מתאים כמובן גם למטופלים עם מחלות כרוניות ומורכבות.
אם אתם אחרי אשפוז במחלקה פנימית, צריכים יעוץ רופא הביתה או רוצים לעבור את ההחלמה והשיקום על בטוח ובבית נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון: 3404*

MedmallbyIchilov - חנות אינטרנטית
בימים אלו עומדת להיפתח חנות אינטרנטית לרכישת מוצרים שונים הנדרשים לשיקום והחלמה לאחר ניתוח או טיפול רפואי.

לפרטים נוספים על שירותי איכילוב הום לחצו כאן

תפריט ניווט תחתון