דברי איתנו

שם מלא {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.required}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.textBoxChars}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.inputToShort}}

שם מלא - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.ContactNameTooLong}}

{{500 - ClubFormCtrlAlias.MailContactUS.Description.length}} תוים נשארו מתוך 500

קצת על סיבת הפניה {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.required}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.FreeText}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.inputToShort}}

קצת על סיבת הפניה - {{ClubFormCtrlAlias.ValidationObj.DescriptionTooLong}}

{{ClubFormCtrlAlias.ServiceMsgResponse}}

וידאו

הכל אודות הפריה חוץ גופית
תרשים להמחשת הפריה חוץ גופית IVF


המכון לפריון


היחידה להפריה חוץ גופית (IVF) בבית החולים "ליס" ליולדות הוקמה בשנת 1984 והיא מן הגדולות והמתקדמות בישראל.
היחידה להפריה חוץ גופית מטפלת בזוגות עם בעיות פריון ומבצעים במסגרתה אבחונים גנטיים לעוברים. לאורך כל הדרך, אנו מתמקדים בשמירה על מצוינות והתחדשות, תוך הקפדה על מתן שרות איכותי ומסור לכל מטופלינו. ערכים אלה הם הבסיס העיקרי למוניטין של היחידה, ואנו מקפידים להיות נאמנים להם בכל שלב של עבודתנו.

שימו לב: באתר טפסי הסכמה ייעודיים לטיפולי פוריות בתקופת הקורונה 


הטיפולים המתבצעים במסגרת היחידה

יחידת ה-IVF מציעה מגוון רחב של טיפולים לכל ליקויי/בעיית פריון, כאלה הנובעים מבעיות הורמונליות, משינויים במבנה הרחם והחצוצרות, מירידה באיכות הזרע וכן למקרים של עקרות בלתי מוסברת:

  • המעבדה להפריה חוץ גופית - היחידה להפריה חוץ גופית משלבת מספר רב של טכנולוגיות מתקדמות במטרה להשיג הפריה של הביציות ולקבל עוברים בעלי סיכוי גבוה ליצור הריון. 
  • השראת ביוץ - על-מנת לקבל ביציות בעלות כושר הפריה גבוה, משתמשים רופאי היחידה להפריה חוץ גופית במגוון רחב של תרופות ופרוטוקולים להשראת ביוץ. השימוש בתרופות מחייב השגחה ומעקב אחר התגובה ההורמונלית וגידול הזקיקים. לשם השגת תוצאות מרביות עם מינימום תופעות לוואי פתוחה המרפאה מדי יום לביצוע בדיקות דם ואולטרסאונד. 
  • הפריה חוץ גופית - הפרית מבחנה) - תהליך זה מתבצע בטכניקות שונות. 
  • מיקרומניפולציה (ICSI) - במקרים בהם בעיית הפריון נובעת מזרעטפסי הסכמה לטיפולי פוריות בעידן הקורונה – מטופלות חוזרות באיכות וכמות ירודה אנו משתמשים בשיטה של מיקרומניפולציה ICSI, בה מוזרק תא זרע בודד לתוך הביצית. 
  • ביופסיה של האשך (TESE) - במקרים בהם לגבר אין כלל זרע בזירמה, ניתן לבצע ביופסיה של האשך (TESE) ולהפיק זרע המתאים להזרקה במיקרומניפולציה. שיטה זו מבוצעת בשיתוף עם המכון לפריון הגבר בביה”ח. 
  • הקפאת עוברים - במקרים בהם מתקבל מספר עוברים גדול מזה הדרוש להשגת הריון, אנו מבצעים הקפאה של העוברים העודפים, אשר ישמשו את הזוג במחזור טיפול הבא. במעבדה מתבצעות הקפאות עוברים בכל שלבי ההתפתחות ושיעור ההריונות מעוברים אלו הינו גבוה. 
  • שימור פוריות - במסגרת היחידה להפריה חוץ גופית אנו עוסקים גם בשימור פוריות של נשים אשר עומדות לעבור טיפולים כימוטרפיים או הקרנתיים. המטרה היא לשמר את הביציות/שחלות של האישה לצורך שימוש בעתיד לאחר ההחלמה. 
  • אבחון גנטי טרום השרשה (PGD) מאז שנת 2002 אנו מפעילים ביחידה להפריה חוץ גופית שרות זה, המיועד לזוגות שהם נשאים של מחלות גנטיות תורשתיות. פרוייקט רחב היקף זה נעשה בשיתוף עם המכון הגנטי ומאפשר לזוגות הנשאים ללדת ילד בריא.
  • שירות יעוץ בפוריות העובדת הסוציאלית של היחידה להפריה חוץ גופית עומדת לרשות המטופלים במתן שירות יעוץ בפוריות במטרה להקל על המתח הנפשי המלווה את הטיפול. השירות ניתן כטיפול יחידני או בקבוצות תמיכה.

טפסים למטופלות היחידה 

פרטי היחידה

פנייה לאחיות באמצעות הודעת וואטס אפ - 052-4266746
היחידה להפריה חוץ גופית 03-6925637
פקס: 074-7219830
דוא"ל:
בניין סוראסקי
אגף ג'
קומה 3

סה"כ ניתוחים שנה קודמת

ניתוחים

ניתוחים

תפריט ניווט תחתון