וידאו

איך לעבור את ל"ג בעומר בשלום?

 חשוב לדעת:


הטיפול בתינוק - מתי ללכת לרופא?

ד"ר איילת רימון מנהלת המיון עם כל מה שצריך לדעת לגבי הטיפול תינוק - מתי באמת צריך ללכת לרופא
לחצו כאן
ביהח דנה-דואק לילדים

היחידה לרפואה דחופה ילדים בבית החולים "דנה-דואק" לילדים פועלת 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, ומשרתת את כל אוכלוסיית הילדים בגילאי 0-18 שנים באזור גוש דן ומעבר לו.

היחידה מעניקה טיפול רפואי ראשוני ויעיל לקשת רחבה של בעיות רפואיות בתינוקות, ילדים ובני נוער החל מפציעות, חתכים, כוויות, הרעלות ונפילות, דרך מחלות ילדים שכיחות כגון מחלות חום, שלשולים, בעיות בנשימה, מחלות זיהומיות ודלקות שונות, וכלה במקרים רפואיים מורכבים, מצבי חירום ומצבים מסכני חיים.

מטרת היחידה לרפואה דחופה ילדים הינה מתן מענה ראשוני לכל תינוק או ילד, הנזקקים לטיפול רפואי מיידי, בראש ובראשונה לחולים קשים או לא יציבים. היחידה נעזרת בבדיקות אבחון, הדמיה והתייעצות עם קשת רחבה של מומחים בתת מקצועות כדוגמת: כירורגיה, נוירוכירורגיה, אורתופדיה, פלסטיקה, אף-אוזן-גרון, פה ולסת, עיניים, אורולוגיה, מחלות דרכי הנשימה והריאה, גסטרואנטרולוגיה, נוירולוגיה, אנדוקרינולוגיה, קרדיולוגיה, המטולוגיה, עור, אלרגיה ועוד.

צוות היחידה לרפואה דחופה ילדים שואף להעניק לילדים טיפול תוך כדי הפחתת כאב וחרדה. רופאים מומחים ברפואה דחופה, רופאי ילדים ואחיות היחידה עם הכשרה ברפואה דחופה, מעניקים שרותי סדציה (טשטוש) בזמן פעולות דחופות, על מנת לשפר את הצלחת הטיפול ולמנוע אי נוחות מיותרת.

ביקור דחוף בבית החולים אינו חוויה נעימה לילד ולמשפחתו, אולם צוות היחידה לרפואה דחופה ילדים עושה כל מאמץ על מנת להנעים את שהותכם ולטפל בכם ביעילות וברגישות הנדרשת.
סבלנות, שיתוף פעולה והתחשבות בהנחיות הצוות יסייעו לצוות להעניק לכל אחד את הטיפול המקיף והטוב ביותר.

פרטי היחידה

03-6974504
ביהח דנה דואק
קומת קרקע

תפריט ניווט תחתון