תוכן עניינים

תזונה לא בריאה הינה גורם מרכזי לתחלואה ותמותה מוקדמת. שירות חדש בבי"ח איכילוב, Ichilov Physiolab, המבוסס על בדיקות דם, מרכיבי גוף, ניתוח תזונתי ובדיקות מטבוליות מקיפות במנוחה ובמאמץ מאפשר להתאים את התזונה והפעילות הגופנית באופן אישי לכל אחד או אחת וזאת על פי נתוני גופו, תפקוד מטבולי וצרכיו האישיים.  השירות במעבדת Ichilov Physiolab מתאים גם לחובבי ספורט וספורטאים מקצועיים.

קנית פעם מכונית בלי לבדוק שהיא עובדת? עלית על מטוס בלי לדעת לאן אתה טס? נכנסת לדירה בלי לראות את השכונה? בוודאי שלא! כל צעד שאנחנו עושים בחיים אנחנו בדרך כלל בודקים, מתייעצים ואוספים כמה שיותר מידע לפני שאנחנו מקבלים החלטה. אבל, כשזה מגיע לבריאות שלנו, ובפרט להרגלי התזונה והפעילות הגופנית שאנחנו בוחרים לאמץ, אנחנו לא תמיד כאלה בררנים. מה שבריא או יעיל לאחרים, לא בהכרח בריא ויעיל בשבילך ולכן מאד חשוב להתאים את התזונה והפעילות הגופנית באופן אישי לכל אחד או אחת וזאת על פי נתוני גופו וצרכיו האישיים.

מחקר חדש שהתפרסם על מצב הבריאות העולמי בכתב העת היוקרתי The Lancet מצא שתזונה לא בריאה אחראית על 20% ממקרי המוות בעולם, מסוכן יותר מיתר לחץ דם, עישון וסוכרת. ביחד עם חוסר בפעילות גופנית, תזונה לא בריאה היא גורם מרכזי להשמנת יתר, סוכרת, מחלות לב וכלי דם, כליות, כבד, מחלות עור, מערכת חיסון מוחלשת וסוגים מסוימים של סרטן. ישראלי ממוצא צורך כ- 20% יותר קלוריות ממה שהוא מוציא ביממה ועל פי משרד הבריאות, קרוב ל- 70% מהישראלים לא עומדים בהמלצות משרד הבריאות העולמי לביצוע פעילות גופנית.

איך מתחילים? 

בודקים איך הגוף והמטבוליזם שלנו עובד ברמה המקצועית הגבוהה והמקיפה ביותר באחד המקומות המובילים בעולם לרפואה מונעת.    

בי"ח איכילוב באמצעות המלר"מ – המרכז לרפואה מונעת, מובילים מהפכה בתחום הרפואה המונעת, ספורט ו- wellness ומרחיבים את מערך הבדיקות והשירותים לאיתור ומניעת מחלות, ושיפור ביצועיים ספורטיביים לספורטאים חובבים ותחרותיים. Ichilov Physiolab – מערך בדיקות רחב וחדשני לביצוע הערכה מטבולית מקיפה וייחודית הכוללת יישומים דיגיטליים, פרוטוקולים מדעיים אחרונים, טכנולוגיה חדשנית, ומכשור מתקדם שבעזרתו ניתן להתאים למטופל תכנית תזונה ופעילות גופנית אישית.

השירות כולל:

סקר מטבולי מקיף וסקר ספורטאים לנשים וגברים מגיל 18 ומעלה, בריאים או סובלים ממחלות רקע, חובבי ספורט וספורטאים מקצועיים המעוניינים למנוע מחלות, לצאת מקבוצות סיכון, לשפר ביצועיים ספורטיביים ולחיות חיים בריאים ומאושרים יותר.    

"בריאות ו- Wellness הם לא רק היעדר מחלה או חולשה, אלה שגשוג פיזי, מנטלי ורוחני המאפשר לך להרגיש, לתפקד ולהיות הגרסה הכי טובה של עצמך". ד"ר דורי ארד, מומחה לתזונה, בריאות וספורט, מנהל היחידה לתזונה ופיזיולוגיה, מלר"ם, איכילוב/

תפריט ניווט תחתון