תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תוכן עניינים

​דבר מנהלת בית הספר לאחיות

Nava-Gross-Feldman.jpg

ד"ר  נאוה גרוס פלדמן,
מנהלת ביה"ס לאחיות ע"ש שיינבורן

  

לבית הספר לאחיות שאותו אני מובילה יש יעד מאוד ברור: שתסיימו את בית הספר אחים ואחיות עצמאיים יותר, מקצועיים יותר ומשפיעים ולתת לכם את ארגז הכלים המפואר ביותר שיש.

הדרך לאותו היעד שלי ושלכם תהיה מאתגרת עבורנו.

בחרתי להוביל את בית הספר לאחיות, כיוון שאני רוצה לשכל אחת ואחד מכם, יקבל את טביעת האצבע הייחודית של בית הספר. יש לנו צוות מוכשר בבית הספר ויש לנו חזון -יחד נוכל  להפוך אתכם לבעלי מקצוע מהשורה הראשונה.

בית הספר לאחיות שלנו מושתת על חינוך למצוינות, הטמעת ערכים והגברת המעורבות החברתית והקהילתית של הסטודנטים.

אני מאמינה ביכולות של כל תלמיד ופועלת לקידומו ולהתפתחותו האישית.

אני מאחלת הצלחה לכל מי שבא בשעריי בית הספר ולכל מי שבחר במקצוע הכי מספק ומגוון שיש.דבר מנכ"ל  המרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי

Roni-Gamzo.jpg

פרופ' רוני גמזו,
מנכ"ל המרכז הרפואי ת"א, מומחה במיילדות וגינקולוגיה.


המרכז הרפואי שלנו אמון על מתן שירות מקצועני ואנושי, מכוון וממוקד בחולה. אחד היעדים היותר חשובים שלנו, הוא הכשרת הדור הבא של הרופאים והאחיות שיובילו את מקצוע הרפואה בשנים הבאות.
 בית הספר לאחיות שלנו הינו הבסיס העיקרי להכשרת דור העתיד של האחיות והאחים שישרתו בחזית הטכנולוגית והאנושית של המרכז הרפואי. 
לאחות או אח המשרתים היום בבית החולים שלנו, יש מגוון אפשרויות להתפתחות אישית בתחומי עיסוק קליני רבים במחלקות השונות, כגון טיפול בילדים, כירורגיה, טיפול נמרץ, ניהול טכנולוגיות מתקדמות, מחקר וניהול רפואי. 
אנחנו מזמינים את כל אלו החדורים תחושת שליחות לבוא להצטרף אלינו וליטול חלק חשוב בטיפול המתקדם והמתוחכם בחולים המורכבים המגיעים היום לטיפול במרכז הרפואי שלנו.


תפריט ניווט תחתון