תוכן עניינים

" האפליקציה אינה זמינה בחנויות כעת לרגל שידרוג"

בית החולים ליס ליולדות, יצר במיוחד עבורך אפליקציה סלולרית שמרכזת את כל המידע והשימושים האפליקטיביים שייסעו לך בתקופה המסקרנת והמרגשת בחייך, תקופת ההריון ולידה.

בואי להכיר את האפליקציה החדשה שלנו  - AppLis הריון ולידה בליס, במסגרתה תוכלי לקבל מידע רלוונטי לשבוע ההריון שלך (מה עובר עליך בכל שליש הריון ואיך מתפתח העובר באותו שבוע, מהן הבדיקות המומלצות לשליש ההריון בו את נמצאת) ולהינות משרותים אפליקטיביים מגוונים. האפליקציה זמינה עבור מערכות ההפעלה אנדרואיד ו-IOS.
Applis001.jpg

אז מה מציעה לך האפליקציה?

לאחר הורדת האפליקציה מחנות האפליקציות למכשיר הנייד שלך והזנת תאריך הווסת האחרון או התאריך המחושב ע"פ בדיקת האולטרה סאונד, יופיע שבוע ההריון המדוייק שלך. מרגע זה תוכלי לקבל מידע מדויק על פי טרימסטרים (שלישי ההריון) מה את אמורה להרגיש ומה עובר על העובר בכל שבוע, הבדיקות שמומלץ לך לבצע, וכן טיפים בהתאם לשלב ההריון בו את נמצאת. האפליקציה מאפשרת לך ליצור יומן מובנה (מעין תיק נייד) לצורך מעקב ההריון, לעקוב אחר תנועות העובר, ובבוא היום לבדוק את תדירות הצירים ומתי עליך להגיע ללידה.

להנציח את הרגע
באפליקציה תוכלי להעלות תמונות שלך בשלבי ההריון ולהפוך אותן למיוחדות יותר על ידי כלי עריכה שונים שהכנו עבורך, תוכלי ליצור פלייליסט של מוסיקה אותה תוכלי לשמוע בעצמך בחדר הלידה או להשמיע לעובר במשך כל תקופת ההריון.
Applis_ALB.jpg

תזונה וכושר
למראה הגוף שהולך ומתעגל ועולות לא מעט שאלות לגבי תזונה וכושר אנו דואגים עם אפליקצית  -  AppLis הריון ולידה בליס שתרגישי חטובה ובטוחה. באפליקציה תוכלי למצוא את כל המידע הנוגע לתזונה הנכונה בכל שליש בהריון, שנכתב ע"י דיאטנית קלינית וכן תרגילי כושר מותאמים לכל תקופה בהריון שהומלצו במיוחד עבורך על ידי הפיזיותרפיסטים שלנו.
Applis_Food.jpg

ומה עוד?

בעזרת האפליקציה אנו מזמינים אותך ואת מלוויך להכיר את חדרי הלידה שלנו, המרכז ללידה טבעית וחדרי הניתוח. באמצעות צפייה בתמונות תוכלי "לסייר" בכל אחד מהם ולדמיין את הלידה שלך.
ואם עדיין לא בחרתם את השם את מוזמנת להיכנס למשחק השמות שהכנו לך ולהיעזר בו או סתם לקבל רעיונות.
Applis_NAME.jpg

שאני לא אשכח...
על מנת להיות מוכנה לחדר הלידה, תוכלי למצוא באפליקציה כלי המאפשר לך להכין רשימות אישיות- מה להביא לחדר לידה, לשחרור מבית חולים וכמובן הדברים החשובים ביותר שיש לזכור להכין לרך הנולד.

תוכלי גם ליצור קשר עם המועדון שלנו מועדון "מאמי ליס" ולבחור עבורך את הקורס המתאים לקראת הלידה, לראות מתי מתקיימים סיורים וסדנאות ולהיערך כמו שצריך לרגע המאושר בחיים.
חשוב לנו שתדעי, האפליקציה מותאמת לך אישית, בכל רגע נתון תוכלי לסדר את שולחן העבודה של האפליקציה בהתאם לשלב ההריון ולפיצ'רים שמעניינים אותך, כך שמתמיד תוכלי להיות מעודכנת ולשתף במידע את הרופא המטפל, בן או בת הזוג את אמא ואפילו את החמות.

ברקוד להורדת האפליקציה:

app-barcode.png

אנו מאחלים לך הריון ולידה קלים ושנתראה בקרוב!

תפריט ניווט תחתון