תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

ציפי, אמא של אוריין, מספרת כיצד המרפאה לריפוי בעיסוק עזרה לבנה:

במשך השנים הגענו לביקורת אל מספר רופאים ומומחים בתחום הקוגניטיבי והריגשי. עם השנים כאשר הבחנו בבעיות ובקשיים אצל אוריין, שוב פנינו למרפאה בעיסוק ומיד קיבלנו מענה והגדרה לבעיה. הוחלט שאוריין יעבור מספר טיפולים על מנת להקל על תחושותיו בסביבה החיצונית הן במישור הריגשי, הקוגניטיבי וכמובן תחושתי.

המרפאה בעיסוק הנפלאה עבדה עם אוריין ובמקביל גם איתנו הוריו של אוריין ברגישות ובנחישות. בכל מפגש העלנו והצפנו בעיות וביחד גיבשנו תוכנית פעולה.

כיום כל מי שמכיר את אוריין רואה ומבין שחל שינוי גדול מכיוון שכעת הוא מתנסה יותר במרחבים ציבוריים כמו ג'ימבורי ומגרשי משחקים, אפילו הפתיע במסיבת סוף שנה השתתף והיה חלק פעיל במסיבה לראשונה!

צוות שהוא רגיש לסביבה, מומחה בתחומו ומזהה את הבעיה, יודע לתת מענה מיד וכך היה. המסע שלנו עוד לא נגמר אבל זאת הזדמנות נפלאה לומר תודה לכל העוסקים במלאכה!

ענת דרורי אסייג, מנהלת תחום הריפוי בעיסוק במכון התפתחות הילד, מדגישה כי ״מרפאים בעיסוק משפרים איכות חיים ומאפשרים לקחת חלק בתפקידים שמשמעותיים לאדם בכל גיל ובכל מצב. בהתפתחות הילד, מטרתו של הטיפול בריפוי בעיסוק היא להקנות לילד עצמאות ותפקוד מרביים. כמו כן, לעודד את השתתפותו בפעילויות המשמעותיות עבורו ולשפר את המיומנויות הנדרשות לשם ביצוע תפקודים אלו״.


מתוך עמוד הפייסבוק של המרכז הרפואי תל אביב- איכילוב

תפריט ניווט תחתון