תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד


זאת שרון, מנהלת הדואר הפנימי המסורה של בית החולים והיא ירדה 70 קילו ממשקלה בתוך חצי שנה בלבד!

״שנים סבלתי מהשמנת יתר. הגעתי למשקל שאני לא מאמינה שאני חושפת אותו אבל כן, הגעתי למשקל 146 קילו. לבשתי רק סחבות בצבע שחור בזמן שקראתי בשקיקה עיתוני אופנה. חלמתי על אהבה והייתי הכי בודדה. התביישתי בעצמי, בגוף שלי, במי שאני. אפילו להרים את המעטפות והחבילות לצוות כאן בבית החולים היה לי כמעמסה פיזית קשה. התנשפתי כל הזמן, הסתגרתי בחדר הדואר ואף פעם לא העזתי לחלום קדימה. חייכתי מבחוץ ובלב בכיתי. הייתי כל כך שמנה שהלכתי מצד לצד, בחוסר יציבות ועם בעיות בריאות לא פשוטות.

שנים אני מחלקת את הדואר לרופאים. מכירה כל אחד ואחת. קוראת על סיפורי ההצלחה של הניתוחים הבריאטרים וחולמת שיום אחד יהיה לי האומץ לעשות גם. ואז הכרתי בחור מקסים, מצב הרוח שלי השתפר, הביטחון העצמי עלה והבנתי שלמרות שאני שמנה, אני עדיין מספיק יפה כדי להיות אהובה על ידי גבר ודווקא ברגע הזה החלטתי ללכת בעקבות החלום שלי ולעבור כאן את הניתוח שרוול.

ידעתי שאני רוצה לעבור את הניתוח רק כאן באיכילוב אצל ד״ר יוסי קוריאנסקי מהחטיבה הכירורגית והפעם לא שמתי לו את הדואר בתיבה אלא עליתי לחדרו במחלקה. דפקתי בדלת, שמתי את המעטפות על השולחן ושאלתי: ״ד״ר, תסכים לנתח אותי?״. ׳בוודאי׳ הוא ענה ומיד התחלתי לעבור את ההכנות לניתוח. כמו שידעתי, הניתוח עבר בהצלחה ושוחררתי הביתה עם המלצות לתזונה נכונה.

והנה, זו אני היום. חצי שנה אחרי. 70 קילו פחות ולובשת שמלה שחורה קטנה בדיוק כמו שחלמתי ובעוד שבוע אני עוברת גם כאן ניתוח להסרת עודפי עור על ידי ד״ר שרון מנהיים המקסימה מה שאני מאמינה ישיל ממני עוד 10 קילוגרמים. אני צובטת את עצמי כל בוקר מחדש כדי להאמין שזו אני ואלו הם חיי החדשים. ורוצים עוד בשורה טובה? אני מתחתנת! הגבר המדהים שלי, שאהב אותי כפי שאני, מאוהב בי עכשיו עוד יותר גם היום. במי שאני ולא איך שאני. איתו, אני יודעת שזו אהבת אמת.


מתוך עמוד הפייסבוק של המרכז הרפואי תל אביב- איכילוב

תפריט ניווט תחתון