תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

איך הגענו אליכם? 

לטיפול בנוירופידבק בבית חולים איכילוב, הגענו בעקבות כתבה בטלוויזיה שפרופ' הנדלר הופיעה בה, ואני מאוד הסתקרנתי.
לאחר ניסיונות רבים שלי כאם למצוא טיפול שיעזור לבני עומר להתמודד עם הפרעת קשב , חרדה  ובעיות רגשיות והתנהגותיות, קבעתי תור וסיכמנו על 20 טיפולים. 
לא ידענו בדיוק איך הטיפול נעשה ובמה יכול להשפיע, לעזור מטיפולים אחרים רבים שלא הצליחו.
בהפתעה גמורה טיפול זה עשה שינוי הדרגתי בחשיבה של בני, בהתמודדות היומיומית ובהרגשה הכללית שלו. 

ראשית המפגש וההשקעה של הצוות להבין את הבעיה בצורה מקיפה, לשמוע את דבריי ואת הנער בעצמו לקרוא אבחונים ולנסות לעשות הכל ככל הניתן, על מנת שתהליך יצליח.
שנית, הטיפול בנוירופידבק מאוד ידידותי למטופל (בעיקר לילדים שמתחברים לכל משחקי המחשב למיניהם) עומר ממש הצליח בטיפול, כי התחבר לשיטה וזה חלק מאוד חשוב בהצלחה.
שלישית, הליווי הצמוד, המכיל והרגוע של המטפלת נטע לי , המקצועיות והחיבור למטופל מאוד עזרו לעומר להגיע כל שבוע, פעמיים בשבוע מאזור מגורים מרוחק, דבר שלא מובן מאליו בעיקר לנער עם קשיים כמו שלו.

הטיפול נתן לעומר ביטחון של הצלחה וכלים להתמודד עם החרדה שלו.  כתוצאה מכך בני שיקף ואמר, כי "יותר רגוע ומשתמש בכלים  שקיבל בטיפול, במקרה שחש חרדה" .בני יותר בטוח בעצמו וביכולות שלו, יותר שמח.  מבחינה התנהגותית יותר מכיל, פחות אימפולסיבי.
הטיפול בנוירופידבק  אינו דומה לטיפול פסיכולוגי או רגשי אחר. יש פידבק מיידי והמטופל לומד לשלוט במחשבה שהיא משפיעה בעצם על ההתנהגות שלו והרגש, השיטה "עושה" את העבודה ומביאה לתוצאות מהירות יותר, אך באופן הדרגתי מכל טיפול אחר שעברנו.

בני ואני ממליצים בחום ומודים מקרב לב לצוות המקסים - פרופ' הנדלר , נעמי ונטע לי.

תפריט ניווט תחתון