תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

 


המרכז הרפואי ת”א הינו אחד מששת מרכזי העל במדינה וביה”ח הגדול ביותר באזור ת”א. הוא משרת את כל אוכלוסיית המטרופולין של ת”א הכוללת 360,000 תושבי העיר ויותר ממיליון איש הנכנסים לעיר מדי יום לעבודה, לבילויים ועסקים.
המרכז הרפואי מאגד בתוכו שלושה בתי חולים: ביה”ח הכללי, ביה”ח לילדים ”דנה-דואק” וביה”ח ”ליס” ליולדות. כמו כן המרכז הרפואי מסונף לפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת”א ומהווה מרכז ללימודי רפואה וסיעוד.
הסיעוד במרכז הרפואי שלנו מתמודד עם האתגרים שמציבה לנו מערכת הבריאות:

 • שיפור איכות טיפול
 • שיפור שביעות רצון מטופלים
 • הגברת יכולת תחרות על לקוחות
 • משיכת כח אדם איכותי למערכת

במהלך השנים התקדמנו משמעותית בכל היעדים שהצבנו לעצמנו ובאתגרים נוספים שהציבה בפנינו המערכת.

מצויינות היא הנשק שלנו 

כאחד ממרכזי הרפואה המגוונים ביותר בישראל, מציע המרכז הרפואי אפשרויות רבות ומרתקות לצוות הצעיר המתפעל את ביה”ח, תוך כדי עידוד ותמיכה ביוזמות ורעיונות חדשים,פיתוח שיטות עבודה מתקדמות וטיפוח מצויינות.
במרכז הרפואי שלנו אנו מבינים שאחד המשאבים החשובים ביותר הוא האחות ולכן אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים בקליטתן ובהדרכתן של אחיות חדשות ואחים חדשים, בקידום המקצועי של כל צוות הסיעוד, באיתור ופיתוח פוטנציאל לקריירה מקצועית, בעידוד אפשרויות לימודים מגוונות, בסיוע בשכר לימוד ובעיקר ביצירת סביבת עבודה נעימה, פוריה ומעניינת תוך מתן תשומת לב ואוזן קשבת לצרכים של כל אחד ואחד מאנשי הצוות.

 

המדיניות שלנו הינה מדיניות הדלת הפתוחה

אנו שואפים להתאים את הידע וצרכי הטיפול לדרישות ולצרכים המשתנים של הלקוחות ומשפחותיהם, להתקדם ולהתפתח יחד עם השינויים החברתיים, הכלכליים, הטכנולוגיים והמקצועיים.

 

הסיעוד במרכז הרפואי ת”א

 • מכבד את זכויותיו של הלקוח תוך התחשבות באמונות וערכים תרבותיים. אנו רואים את הלקוח כשותף מלא בתהליך ההחלמה ולפיכך אנו מייחסים חשיבות רבה לקשר, הבנה וכבוד הדדיים בין הצוות המטפל לבין הלקוח ומשפחתו.
 • מאמין במתן טיפול איכותי: סוד איכות הטיפול טמון באיכות ומקצועיות כח אדם.
 • מאמין באוטונומיה מקצועית של האחות. רק אחות בעלת בטחון מקצועי המבוסס על ידע, מיומנות, יכולת חשובה ויוזמה תוכל לנהל את הטיפול בלקוח ולהיות שותפה מלאה בתהליך הטיפול.
  אנו מציבים את האתגר הטיפולי ואת הסטנדרטים המקצועיים ונותנים לאחות את כל הכלים להגשים את המטרה בדרכה שלה.
 • משלב ידיים עם צוות רב מקצועי מגוון. מורכבות הבעיות הרפואיות של לקוחותינו דורש התיחסות כוללנית של צוות מולטי-דיצסיפלינרי על מנת לתת מענה הולם.
  רופאים, אחיות, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, מרפאים בעיסוק, פיזיוטרפיסטים, דיאטנים ועוד ועוד שותפים לטיפול. אף פתחנו תפקיד ייחודי של מתאמות שתפקידן העיקרי לרכז פעילות זו. 

פרטי היחידה

03-6974260
בניין סוראסקי
אגף ג'
קומה 1

תפריט ניווט תחתון