תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תפריט עמוד

תוכן עניינים

הידעת? כשליש ממקרי הסרטן ניתנים למניעה על ידי שינוי בתזונה ופעילות גופנית!

בעוד שעל גנטיקה ורקע משפחתי אין לנו שליטה בכל הנוגע לאורח חיים הכח הוא בידיים שלנו. שמירה על משקל תקין, בחירה בתזונה בריאה ומאוזנת וביצוע של פעילות גופנית סדירה חשובים כולם להפחתת הסיכון להתפתחות סרטן מסוגים שונים.

כיצד המרכז לאבחון ולמניעת סרטן מקדם שינוי אורח חיים תזונתי?

במסגרת יום הבדיקות במרכז, תפגשו עם תזונאית קלינית מוסמכת. בפגישה התזונאית תשקול ותמדוד את הגובה שלכם ותערוך תשאול תזונתי מקיף הכולל בירור הרגלי תזונה, נטילת תרופות ותוספי תזונה, רקע רפואי, תפקוד מערכת העיכול, פעילות גופנית ועוד. בהתאם לממצאי התשאול תקבלו המלצות אישיות המתייחסות להפחתת גורמי סיכון לסרטן בתזונה. ההמלצות מתבססות על הנחיות ארגוני הסרטן המובילים בעולם ועל המחקרים העדכניים ביותר בתחום.
בנוסף, במידה שיש לכם בעיות תזונתיות-רפואיות נוספות תקבלו הנחיות תזונתיות שיסייעו לכם לשפר ולשמור על בריאותכם ואיכות חייכם במצבים כמו שומנים בדם, סכרת וטרום סכרת, צרבות, עצירויות, אנמיה, חולשות, השמנה ועוד.

האם ניתן להמשיך לקבל יעוץ ומעקב תזונתי לאחר יום הבדיקות?

אנו מכירים בכך שבמצבים שונים יש חשיבות להמשך ייעוץ ומעקב תזונתי להשגת תוצאות ושמירה עליהן לאורך זמן (לדוגמא במצבים של השמנה, סכרת, בעיות ורגישויות במערכת העיכול ועוד). ניתן להגיע למפגשי מעקב תזונתי אצל תזונאיות המרכז לטיפול ממושך יותר על פי הצורך.
מחיר לפגישת יעוץ תזונתי (מעבר לפגישה הניתנת במסגרת יום הבדיקות): 150 ₪

תפריט ניווט תחתון