תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תוכן עניינים

בית החולים "ליס" ליולדות ולנשים מעניק את הטיפול המקיף, המתקדם והמקצועי ביותר לאורך כל מעגלי החיים: מגיל הפריון עד גיל המעבר וגיל הזהב.

  • ב"ליס" 4 מערכי טיפול המקיפים את כל צרכי הבריאות הנשית: הריון ולידה, ילודים ופגים, פריון ורפואת נשים. לצידם של מערכים אלו פועלות יחידות עצמאיות של אולטרסאונד ורפואה גיניקו-אונקולגית, על מנת להבטיח את הטיפול המתקדם והמסור בחזית רפואת המיילדות ורפואת הנשים.
  • באמצעות צוות רפואי מקצועי, מיומן ומגוון ביותר משרת בית חולים ליס את האוכלוסייה הגדולה והמגוונת של מטרופולין ת"א, ואף זו שמחוצה לו, ברגישות רבה תוך מתן מענה לצרכים הייחודיים של כל קבוצה וכל אישה.
  • כמרכז למצוינות מיושמות ב"ליס" גישות טיפוליות חדשניות ומתבצעים טיפולים ייחודיים המתקדמים ביותר להתמודדות עם האתגרים המורכבים ביותר.
  • תכניות הלימוד וההתמחות ב"ליס" מהוות בחירה מובילה לסטודנטים ומתמחים מהארץ ומהעולם השואפים למצוינות אקדמית ולהשתלבות בעשייה המובילה בעולם בתחום רפואת המיילדות והנשים.
  • במסגרת בית החולים מתקיימת פעילות מחקרית מדעית ענפה לקדם יכולות אבחון, טיפול ומניעה במגוון תחומי רפואת הנשים.

הקמת קומת אשפוז יולדות חדשה: המרכז לאם ולילוד

כמרכז למצוינות רפואית בכדי להוסיף ולהעניק שירות רפואי איכותי ללא פשרות, לספק את תנאי הטיפול האשפוז המתקדמים המותאמים לצרכי היולדת והאישה ולעמוד ברמות הביקוש הגוברות והיקפי הפעילות הגדלים אנו פועלים לפיתוח והרחבת "ליס" באמצעות הקמת קומה נוספת אשר תכלול חדרים חדשים, וביצוע חידוש למבנה והמתקנים הקיימים.

ההרחבה והפיתוח יאפשרו עמידה באתגרים עלו על ידי:
- שדרוג תנאי אשפוז ואירוח לרווחת המטופלות וליצירת נוחות ופרטיות.
- הרחבת ושדרוג אמצעי הטיפול בילודים.
- שיפור אמצעי טיפול חירום ביילודים ופגים.
- הרחבת מגוון אפשרויות לשהות משותפת של האם והיילוד לאחר הלידה.

 

 

 

 

תפריט ניווט תחתון