תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תוכן עניינים

הצוות הטיפולי של המרכז הרפואי תל-אביב כיום, הוא חלוץ בדור החדש של טיפול מוכוון-מטופל, באמצעות טכנולוגיות טיפול ואבחון מתקדמות.
תרומתכם יכולה להעצים את מומחי המרכז הרפואי ולאפשר להם לאבחן ולטפל בחולים באופן מדוייק ומהיר יותר ולהשיב להם את בריאותם, תוך הפחתת הכאב והסבל שלהם.

מרכז הדמיה חדש ומתקדם

למטופלים רבים, מהווה אגף הדימות את התחנה הראשונה במסע שלהם להבנת אפשרויות הטיפול במצבם הרפואי.
אגף הדימות מבצע את מגוון בדיקות ההדמייה - מהפשוטה ועד למורכבת ביותר, והוא למעשה "יחידת המודיעין" של רוב מחלקות בית החולים.
במשך למעלה מ-35 שנה, הטמיע אגף הדימות טכנולוגיות חדישות ומהפכניות, תוך התמקדות תמידית באיכות הפתרונות הרפואיים.
כעת, הגיע הזמן לשפר את חווית המטופל, על ידי יצירת סביבה שתשרת את החולים ואת נותני השירות, תוך קידום המחקר, הלימוד והכשרת הדור הבא של הרדיולוגים.
מרכז ההדמיה החדש, הצפוי לכלול טכנולוגיות מתקדמות ועיצוב ידידותי למטופל, יסייע להבטיח שחווית הביקור שלו במוסדנו תהיה נוחה, יעילה ותומכת.


טכנולוגית לייזר לטיפול בקטרקט

בני הגיל השלישי הם בעלי הנטייה הגדולה ביותר לסבול מקטרקט, הגורם מספר אחת לעיוורון בעולם.
דווקא בשעה שהם כה זקוקים לראייתם, הקשישים עלולים לסבול מקטרקט המגביל את התנועתיות שלהם ומאיים על בטיחותם ועל איכות חייהם.
טכנולוגיה חדשנית לביצוע ניתוחי קטרקט, עתידה לאפשר לנו להשיב את למטופלים את ראייתם באופן מדוייק יותר וביעילות טיפול גבוהה, עם נזק מינימלי לקרנית העין.
בידי רופאי העיניים המיומנים של המרכז הרפואי ת"א, הדור הבא של הלייזר יסייע לכ-1,900 מטופלים הצפויים לעבור ניתוחי קטרקט מדי שנה, בתקווה להשיב להם את היכולת לבצע פעולות יומיומיות כמו קריאה וכתיבה.

לתרומה לפרויקטים אלה, לחצו כאן

תפריט ניווט תחתון