תפריט ראשי עליון

תפריט עמוד

תוכן עניינים

בית החולים "דנה-דואק" לילדים מטפל בכל קשת הגילאים: מילודים ועד גיל 18, ובכל מצב רפואי: מהכללי ועד לנדירים והמורכבים ביותר. בית החולים דנה -דואק, מהמובילים בעולם, ידוע במצוינות ובאיכות הטיפול, במגוון תחומי הטיפול, וברמת ההתמחות והאיכות הייחודית של הצוות הרפואי. שילוב זה מאפשר עמידה באתגר המורכב ביותר של שירות רפואי אישי ומותאם לכל ילד ומשפחתו, תוך מענה על הצרכים הרפואיים והרגשיים. 

בנוסף להענקת השירות הרפואי המתקדם ביותר המבוסס על גישות חדשניות, שיטות טיפול מתקדמות, ציוד ותנאים מותאמים לאוכלוסיית הילדים, אנו מחויבים לצרכים הייחודיים של אוכלוסיית הילדים ומשפחותיהם מבחינת תנאי האשפוז במהלך השהות והטיפול.

פרויקטים בהם אנו זקוקים לעזרתכם

הקמת מחלקת שיקום ילדים

להענקת הטיפול והשירות הרפואי המתקדמים ביותר , ולמתן אפשרות שיקום לילדים לאחר ניתוחים מורכבים , מצבים רפואיים מורכבים וכד' אנו פועלים להקמת מחלקת שיקום ייעודית לילדים. באופן זה יקבל ציבור זה את הטיפול המייטבי ע"י שמירה על רצף טיפולי, יציבות ומוכרות החשובים כל כך להצלחת הטיפול בילדים. 

לתרומה לרווחתם של הילדים המאושפזים בביה"ח "דנה דואק" לילדים לחץ כאן

תרומות ופעילות לרווחתם של הילדים החולים

בשנים האחרונות הוקדשו מאמצים רבים לשיפור תנאי האשפוז בביה"ח "דנה-דואק", לרווחתם של הילדים החולים.

בזכות תרומתה הנדיבה של משפחת דואק, ובזכות תורמים נדיבים אחרים, הורחבו ונבנו מחדש מיון הילדים, שבו מטופלים למעלה מ-28,000 ילדים בשנה, וקומת הכניסה הכוללת פינת המתנה מעוצבת ומשחקיה משוכללת וידידותית.

עוד הועברו כל מרפאות הילדים, בהן מבקרים למעלה מ-46,000 ילדים בשנה, למבנה חדש ומרווח, בסמוך לביה"ח "דנה-דואק". הפרויקט התאפשר הודות לתרומה נוספת נדיבה של משפחת דואק ותורמים נוספים וותיקים מאנגליה, יחזקאל ומנשה אפרים, אשר על שמם אף הונצחו המרפאות. עלות הפרויקט כ- 12 מיליון דולר.

בעזרת תרומות הורחבה גם המחלקה להמטו-אונקולוגיה המטפלת בפעוטות, ילדים ומתבגרים הסובלים ממחלות דם חריפות וכרוניות, וממחלות המטו-אונקולוגיות כגון: גידולים במערכת הלימפה, גידולי מוח, לוקמיה ועוד. כ-3,500 ילדים מטופלים ביחידה מדי שנה, הן מאזור המרכז והן מהפריפריות.

במסגרת המחלקה הוקם שירות חדש להשתלות מח עצם, המאפשר ביצוע השתלת מח עצם עצמית, השתלות מח עצם מתורם והשתלות מדם טבורי, המהוות את חוד החנית בטיפול בילדים הסובלים ממחלות דם שאינן ממאירות, וממחלות ממאירות. עם פתיחתו של השירות החדש להשתלות מח עצם והרחבתה של המחלקה להמטו-אונקולוגיה, עומדים כעת לרשות הילדים החולים 18 מיטות אשפוז לילה, 4 מיטות להשתלות, ו-6 מיטות לאשפוז יום. עלות הפרויקט: כ-3 מיליון דולר.

תפריט ניווט תחתון