תוכן ענייניםחברי bewell יקרים,


בימים אלה ימלאו 3 שנים להצטרפותי המחודשת והפעם כמנהל המרכז הרפואי תל אביב, איכילוב.

עם סיום השנה ובפתחה של השנה החדשה אני מוצא לנכון לכתוב לכם ולעדכן אתכם, במתרחש בבית החולים שלנו, לציין את ההישגים ולשתף אתכם  ביעדים שלנו לשנה הבאה.

התפיסה לאורה אנו פועלים היא שחווית מטופל טובה הינה חלק בלתי נפרד מהטיפול הרפואי מה שאומר לשים את המטופל ומשפחתו במרכז העשייה היומיומית שלנו, ולכוון למצוינות רפואית ושירותית.

השנה, הקמנו מרכז מידע שירות ומיצוי זכויות  - ייחודי מסוגו בארץ, המאפשר קבלת מידע מקיף על מיצוי זכויות לאור שינוי המצב הרפואי.

השקנו אפליקציית ניווט להתמצאות בבית החולים . התחלנו להפעיל מערך סקרים דיגיטליים, במסגרתם נוכל לשמוע מכם על חווית האשפוז או הביקור במרפאות בית החולים ולהשתפר.

בימים אלה ממש, אפשרנו זימון תור למרפאות החוץ בלחיצת כפתור באתר האינטרנט שלנו.  ובקרוב נוכל לאפשר גם צ'ק אין מהבית בכדי להקל ולקצר את תהליך ההמתנה, וכן שירותי טלמדיסין, שיאפשרו לכם לחסוך ביקור בבית החולים ו"להתייעץ" עם הרופא גם מהספה בסלון שלכם.


אנחנו מאמינים שחווית המטופל תלויה גם בסביבה הפיזית שלו ולכן השקענו השנה גם בשיפור התשתיות, הן במערך האונקולוגי, והן במערך ההמטו- אונקולוגי. במחלקת היולדות הצבנו סטנדרט חדש ברפואה הציבורית כאשר 51 חדרי אשפוז הינם חדרים אישיים ובימים אלה מתחילים לשפץ מחלקה נוספת בהתאמה לאותו סטנדרט ובטיפול נמרץ ילדים בביה"ח "דנה- דואק"  בנינו מחלקה חדשה עם אפשרות ללינת הורים.  


בשנה הקרובה, אני מבטיח שנמשיך לנסות לשפר את חווית הביקור בבית החולים. במקביל, 

בbewell  נותנים לכם מידע כיצד לשמור על הבריאות .

ואתם, הבטיחו לעצמכם, בפרוס השנה החדשה, לאהוב את עצמכם יותר, דאגו לעצמכם כמו שאתם דואגים לאהובים שלכם, בצעו בדיקות מניעה , אמצו לפחות הרגל בריא חדש אחד; פעילות גופנית מתונה, שינוי הרגלי תזונה , הקפידו על שינה טובה, הפסיקו לעשן ובצעו הבדיקות השגרתיות בזמן,  תלמדו משהו חדש ובכך תחזקו גם את הזיכרון שלכם כך שתפגשו אותנו רק בפעילויות של מועדון bewell  


אני מאחל לכולם,  שנה טובה ובריאות מלאה

שלכם 
פרופ' רוני גמזו 
מנהל המרכז הרפואי ת"א  תפריט ניווט תחתון