מיאלומה נפוצה: חידושים באבחנה ובטיפול - הרצאות מומחים

מה זה מיאלומה?
סדרת הרצאות מצולמות שקיים המערך ההמטולוגי במרכז הרפואי ת"א בנושא מיאלומה נפוצה. כל ההרצאות צולמו בכנס מיוחד למטופלים ולבני משפחותיהם שנערך ביולי 2012 במרכז הרפואי ת"א.
 • השתלת מח עצם במילומה נפוצה
  השתלת מח עצם במיאלומה נפוצה

  פרופ' אלה נפרסטק, מנהלת המערך ההמטולוגי במרכז הרפואי ת"א, מציגה את תהליך השתלת מח העצם, שלב אחר שלב, ואת תפקידו במסגרת טיפול משולב בחולי מיאלומה, לצד הטיפול התרופתי.

 • מהי מיאלומה?
  מהי מחלת המיאלומה?

  הרצאתה של ד"ר עירית אביבי, מנהלת המערך ההמטולוגי במרכז הרפואי ת"א (איכילוב) במסגרת ערב עיון שנערך במרכז הרפואי ת"א בחודש יולי 2014 לחולי מיאלומה.

 • מהי מיאלומה?
  מהי מיאלומה?

  פרופ' משה מיטלמן, מנהל מחלקה פנימית א' במרכז הרפואי ת"א, מפרט את מאפייני המיאלומה וסוקר את ההתפתחות הרבה שחלה ב-30 השנה האחרונות בהבנת המחלה, בפיתוח תרופות חדשות, ובשיפור תוחלת ואיכות חייהם של החולים.

 • מיאלומה - בדיקות מעבדה
  מיאלומה - בדיקות מעבדה

  ד"ר בנצי כץ, סגן מנהל המעבדה ההמטולוגית במרכז הרפואי ת"א, מסביר על בדיקות מעבדה למיאלומה, איך נראים תאי המילאומה, וכיצד ניתן להבחין על הידרדרות או שיפור במצב החולה לפי בדיקות דם שונות.

 • מיאלומה - התרופות של היום ושל המחר
  מיאלומה - התרופות של היום ושל המחר

  ד"ר יעל כהן, רופאה במרפאת המיאלומה, המערך ההמטולוגי, המרכז הרפואי ת"א מציגה את התרופות החדשות שמנטרלות את המנגנון הביולוגי של המילאומה, ומאפשרות לבלום את המחלה. ההרצאה כוללת סרטון אנימציה שממחיש את דרך הפעולה של אחת התרופות החדשניות.

 • תרופות למיאלומה – מבט אל העתיד
  תרופות למיאלומה – מבט אל העתיד

  הרצאתה של ד"ר יעל כהן, רופאה בכירה במערך ההמטולוגי, במרכז הרפואי ת"א (איכילוב) במסגרת ערב עיון שנערך במרכז הרפואי ת"א בחודש יולי 2014 לחולי מיאלומה

כניסה למערכת

שלום, אורח