דלג לתוכן העמוד

גודל פונט

חיפוש
המרכז הרפואי ביה"ח "דנה-דואק" לילדים רפואה דחופה (מיון ילדים) - יחידה

רפואה דחופה (מיון ילדים)

ביה"ח "דנה-דואק" לילדים

היחידה לרפואה דחופה ילדים בבית החולים "דנה-דואק" לילדים פועלת 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, ומשרתת את כל אוכלוסיית הילדים בגילאי 0-16 שנים באזור גוש דן ומעבר לו.

 

היחידה מעניקה טיפול רפואי ראשוני ויעיל לקשת רחבה של בעיות רפואיות בתינוקות, ילדים ובני נוער החל מפציעות, חתכים, כוויות, הרעלות ונפילות, דרך מחלות ילדים שכיחות כגון מחלות חום, שלשולים, בעיות בנשימה, מחלות זיהומיות ודלקות שונות, וכלה במקרים רפואיים מורכבים, מצבי חירום ומצבים מסכני חיים.

מטרת היחידה לרפואה דחופה ילדים הינה מתן מענה ראשוני לכל תינוק או ילד, הנזקקים לטיפול רפואי מיידי, בראש ובראשונה לחולים קשים או לא יציבים. היחידה נעזרת בבדיקות אבחון, הדמיה והתייעצות עם קשת רחבה של מומחים בתת מקצועות כדוגמת: כירורגיה, נוירוכירורגיה, אורתופדיה, פלסטיקה, אף-אוזן-גרון, פה ולסת, עיניים, אורולוגיה, מחלות דרכי הנשימה והריאה, גסטרואנטרולוגיה, נוירולוגיה, אנדוקרינולוגיה, קרדיולוגיה, המטולוגיה, עור, אלרגיה ועוד.


 

צוות היחידה לרפואה דחופה ילדים שואף להעניק לילדים טיפול תוך כדי הפחתת כאב וחרדה. רופאים מומחים ברפואה דחופה, רופאי ילדים ואחיות היחידה עם הכשרה ברפואה דחופה, מעניקים שרותי סדציה (טשטוש) בזמן פעולות דחופות, על מנת לשפר את הצלחת הטיפול ולמנוע אי נוחות מיותרת.

 

ביקור דחוף בבית החולים אינו חוויה נעימה לילד ולמשפחתו, אולם צוות היחידה לרפואה דחופה ילדים עושה כל מאמץ על מנת להנעים את שהותכם ולטפל בכם ביעילות וברגישות הנדרשת.
סבלנות, שיתוף פעולה והתחשבות בהנחיות הצוות יסייעו לצוות להעניק לכל אחד את הטיפול המקיף והטוב ביותר.

 

סרטון: מה עושים אם הילד נפל ונחבל?

ד"ר איילת רמון, מ"מ מנהל מיון ילדים עם הטיפים וההנחיות כיצד לנהוג במידה והילד נפל ונחבל בבית ובסביבה.
פרטים ליצירת קשר

טלפון: 03-6974500/1


מיקום

ביה”ח לילדים ע"ש ”דנה דואק”, קומת קרקע

לצפייה במפה


כניסה למערכת

שלום, אורח