דלג לתוכן העמוד

גודל פונט

חיפוש
המרכז הרפואי ביה"ח "דנה-דואק" לילדים
 • הפסקה פעילה - כל פרקי הסדרה
  הפסקה פעילה

  "הפסקה פעילה" היא הפקה משותפת של beWell עם ערוץ הילדים. בסדרה 20 פרקים העוסקים בפעילות גופנית ובתזונה נכונה ונועדו לקדם אורח חיים בריא בקרב ילדים ובני נוער.

ביה"ח "דנה-דואק" לילדים

ביה”ח "דנה-דואק" לילדים הינו אחד משלושת בתי החולים במרכז הרפואי ת”א, המתמחה בטיפול בילדים  ומיועד כל כולו עבורם.

 
העיקרון המנחה אותנו ב”דנה-דואק”, הוא שילדים אינם ”אנשים קטנים” ואין להתייחס אליהם ככאלה.

ילדים הם אומנם קטנים, אולם צרכיהם שונים ומגוונים, כמו טווח גילאיהם הנע מינקות עד לבגרות (16 שנים).

 
עם הקמת ביה”ח ”דנה” לילדים בשנת 1992, הוחל בהענקת טיפול ייחודי לילדים, החל מטיפול רפואי ראשוני ובסיסי וכלה בטיפולים רפואיים מתקדמים ומיוחדים.

ילדים חולים לעתים קרובות יותר ממבוגרים, וכאשר ילד חולה הוא זקוק לטיפול מידי מומחים בעלי הכשרה, ידע וניסיון שיעניקו לו את כל התמיכה הרפואית והרגשית לה הוא זקוק.

 

גלריית תמונות

 • בעיות אורתופדיות בילדים

  מהן הבעיות האורתופדיות השכיחות בקרב ילדים וכיצד מטפלים בהן.

 • חיסון שפעת

  כל מה שחשוב לדעת על חיסון השפעת

 • מה עושים אם הילד נפל ונחבל?

  טיפים וההנחיות כיצד לנהוג במידה והילד נפל ונחבל

לצפייה בסרטים נוספים


 

ביה”ח ”דנה-דואק” לילדים מציע, 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה, צוות מקצועי ומיומן של רופאים, אחיות, עובדים סוציאליים, מורים וגננות המטפלים באלפי ילדים מידי שנה, בדגש על צורכיהם הייחודיים.

במרפאות המומחים כ- 25 מרפאות חוץ ומכונים מהמובילים בתחומם בישראל. השירות במרפאות מצטיין בזמינות גבוהה של טובי במומחים בארץ, ובהמשכיות הטיפול והמעקב, מהאשפוז למרפאות ולהיפך.


בביה”ח פועלים ליצנים רפואיים המשמחים את הילדים ומנעימים את זמנם ואף מסיחים את דעתם ברגעים הקשים לעיתים של השהייה בביה"ח.

 
ביה”ח שלנו נותן את הטיפול המתקדם ביותר בעזרת מכשור מודרני, מן המתקדמים ביותר בעולם לילודים, פעוטות, ילדים ובני נוער הזקוקים לטיפול מקיף ונרחב. בנוסף, עורך ביה”ח באופן שגרתי, מחקרים לריפוי ומניעה של מחלות ילדים.

 

אנו מאמינים, שסביבת החלמה טובה הינה חלק בלתי נפרד מתהליך ההחלמה כולו, לכן נבנה ביה”ח ”דנה-דואק" בעיצוב ידידותי, נוח ונינוח לילד עצמו ולבני משפחתו.


החדרים מקושטים בציורים צבעוניים ועליזים, לכל חדר שירותים ומקלחת צמודים, טלוויזיה, טלפון, צעצועים ומשחקים וכן מיטה-כורסא מיוחדת להורים.


נוכחות ההורים היא תמיד רצויה, מעורבותם בתהליך הטיפול בילד היא רבה והם מוזמנים להישאר לצידו של ילדם מתי שיחפצו בכך, גם בלילה.

עובדות ומספרים 2015

כ- 28,461 ילדים ביקרו במיון.  

 

כ- 9,002 ילדים אושפזו השנה.

כ- 53,000 ביקורים נערכו במרפאות "דנה"


פרטים ליצירת קשר

טלפון: 03-6974521 - מרפאות

טלפון: 03-6974000 - זימון תוריםכניסה למערכת

שלום, אורח

המדריך לבריאות הילד - סרטונים