דלג לתוכן העמוד

גודל פונט

חיפוש
המרכז הרפואי ביה"ח "דנה-דואק" לילדים

 

דנה שלי
מרכז חדש לבריאות המשפחה הכולל שירותי "טיפת חלב"

 


לדף גיוס תרומות לפרוייקט:
מחליפים את מדי האשפוז 
בבגדים מעוצבים

 


עובדות ומספרים 2016:

 

28,010 ילדים ביקרו במיון

8,922 ילדים אושפזו

54,156 ביקורים במרפאות

 

 

בית ספר "דנה"

 

בית ספר דנה

  • הפסקה פעילה - כל פרקי הסדרה
    הפסקה פעילה

    "הפסקה פעילה" היא הפקה משותפת של beWell עם ערוץ הילדים. בסדרה 20 פרקים העוסקים בפעילות גופנית ובתזונה נכונה ונועדו לקדם אורח חיים בריא בקרב ילדים ובני נוער.

ביה"ח "דנה-דואק" לילדים

ביה”ח "דנה-דואק" לילדים הינו אחד משלושת בתי החולים במרכז הרפואי ת”א, המתמחה בטיפול בילדים  ומיועד כל כולו עבורם.

 
העיקרון המנחה אותנו ב”דנה-דואק”, הוא שילדים אינם ”אנשים קטנים” ואין להתייחס אליהם ככאלה.

ילדים הם אומנם קטנים, אולם צרכיהם שונים ומגוונים, כמו טווח גילאיהם הנע מינקות עד לבגרות (16 שנים).

 
עם הקמת ביה”ח ”דנה” לילדים בשנת 1992, הוחל בהענקת טיפול ייחודי לילדים, החל מטיפול רפואי ראשוני ובסיסי וכלה בטיפולים רפואיים מתקדמים ומיוחדים.

ילדים חולים לעתים קרובות יותר ממבוגרים, וכאשר ילד חולה הוא זקוק לטיפול מידי מומחים בעלי הכשרה, ידע וניסיון שיעניקו לו את כל התמיכה הרפואית והרגשית לה הוא זקוק.

 

ביה”ח ”דנה-דואק” לילדים מציע, 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה, צוות מקצועי ומיומן של רופאים, אחיות, עובדים סוציאליים, מורים וגננות המטפלים באלפי ילדים מידי שנה, בדגש על צורכיהם הייחודיים.

במרפאות המומחים כ- 25 מרפאות חוץ ומכונים מהמובילים בתחומם בישראל. השירות במרפאות מצטיין בזמינות גבוהה של טובי במומחים בארץ, ובהמשכיות הטיפול והמעקב, מהאשפוז למרפאות ולהיפך.


בביה”ח פועלים ליצנים רפואיים המשמחים את הילדים ומנעימים את זמנם ואף מסיחים את דעתם ברגעים הקשים לעיתים של השהייה בביה"ח.

 
ביה”ח שלנו נותן את הטיפול המתקדם ביותר בעזרת מכשור מודרני, מן המתקדמים ביותר בעולם לילודים, פעוטות, ילדים ובני נוער הזקוקים לטיפול מקיף ונרחב. בנוסף, עורך ביה”ח באופן שגרתי, מחקרים לריפוי ומניעה של מחלות ילדים.

 

אנו מאמינים, שסביבת החלמה טובה הינה חלק בלתי נפרד מתהליך ההחלמה כולו, לכן נבנה ביה”ח ”דנה-דואק" בעיצוב ידידותי, נוח ונינוח לילד עצמו ולבני משפחתו.


החדרים מקושטים בציורים צבעוניים ועליזים, לכל חדר שירותים ומקלחת צמודים, טלוויזיה, טלפון, צעצועים ומשחקים וכן מיטה-כורסא מיוחדת להורים.


נוכחות ההורים היא תמיד רצויה, מעורבותם בתהליך הטיפול בילד היא רבה והם מוזמנים להישאר לצידו של ילדם מתי שיחפצו בכך, גם בלילה.

עובדות ומספרים 2016

כ- 28,010 ילדים ביקרו במיון.  

 

כ- 8,922 ילדים אושפזו השנה.

כ- 54,156 ביקורים נערכו במרפאות "דנה"


פרטים ליצירת קשר

טלפון: 03-6974521 - מרפאות

טלפון: 03-6974000 - זימון תוריםכניסה למערכת

שלום, אורח

המדריך לבריאות הילד - סרטונים